Inwestowanie w nieruchomości

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: różnorodna » 24 sierpnia 2016, 19:38 - śr

Dzień dobry,
Zaczynam wątek bo nie mogłam znaleźć podobnego.
Chciałabym zacząć inwestować swoje pieniadze. Wszyscy łącznie ze znajomymi z biznesu dot nieruchomości polecają właśnie inwestowanie w tym kierunku. Co sądzicie?
Znalazłam ostatnio przepiękne apartamenty Lubicz w Rowach nad morzem, zastanawiam się, czy to dobry wybór. Bo taki apartament jakby wynajmować, to przecież sam na siebie zarabia.
różnorodna

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Postautor: tomaszkostecki » 27 sierpnia 2016, 14:13 - sob

Ja gdybym mógł i miał środki, to bym inwestował w nieruchomości.
Jak dla mnie to na pewno korzystne jest kupno mieszkania, domu w Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu, bo te miasta najlepiej i najszybciej się rozwijają.
Dodatkowo warto pomyśleć o nieruchomościach nad morzem lub w górach na wynajem.
tomaszkostecki

Postautor: Vinop » 31 sierpnia 2016, 12:55 - śr

Warto inwestować w nieruchomości, szczególnie w te, które są zupełnie unikalne na tle całego kraju, jak np. to nowo powstające osiedle we Wrocławiu https://promenadywroclawskie.pl/. Blisko centrum, dużo terenów zielonych i rekreacyjnych, strefa mieszkaniowo-usługowa i biznesowa - raj dla inwestorów. Jestem mieszkańcem Wrocławia i jestem dumny, że takie inwestycje są realizowane właśnie w naszym mieście.
Vinop

Postautor: mistrzu32 » 01 września 2016, 01:04 - czw

Ja wolę inwestować w nieruchomości bo to bardzo opłacalna inwestycja. Na stronie http://www.e-marketing24.pl/ możecie znaleźć wiele przydatnych informacji o zarabianiu właśnie na mieszkaniach i osiedlach. Na pewno każdy znajdzie tam coś dla siebie :)
mistrzu32

Postautor: mistrzu32 » 02 września 2016, 20:19 - pt

lubie reklamowac nieznane strony i marki dlatego lepiej tu wejdzcie bo mi szef nie zaplaci za reklame szeptana
mistrzu32

Postautor: Bazinga » 06 września 2016, 11:44 - wt

^^ Ok
Bazinga

Postautor: Kalina1 » 07 września 2016, 21:34 - śr

w sumie to niezla sprawa
Kalina1

Postautor: Momo » 24 października 2016, 10:30 - pn

Jeżeli macie spółkę inwestującą w nieruchomości, której "podwinęła się noga" to możecie skorzystać z tej oferty kupno zadłużonych spółek. Wydaje mi się to dobrym pomysłem na zakończenie stresów.
Momo

Postautor: FosterFester » 24 października 2016, 22:48 - pn

moim zdaniem inwestycje w nieruchomości to całkiem zyskowna sprawa może być. naprawdę, fajna rzecz mieć taki apartament :) A Rowy bardzo ładne, coraz wiecej ludzi jezdzi tam na wakacje co roku, to fakt :) a do większych miejscowości rzut beretem. jak kogoś stać, to super, można faktycznie dorobić na wynajmie :)
FosterFester

Postautor: greta » 25 października 2016, 12:24 - wt

Ciekawy pomysł. Ja ostatnio zastanawiam się nad graniem na giełdzie. Syn pokazał mi taki symulator https://www.tms.pl/praktyczne-wskazowki ... demo-forex . Dobry na trening przed obrotem prawdziwymi akcjami.
greta

Następna

Wróć do Wszystko o finansach