System ERP. Korzyści finansowe dla firmy

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

System ERP. Korzyści finansowe dla firmy

Postautor: arabeska » 13 czerwca 2016, 05:32 - pn

W ostatnich czasach funkcjonowanie praktycznie dowolnego przedsiębiorstwa, niezależnie od tego czy jest ono wielkie, czy małe, uwarunkowane jest od elektroniki i od oprogramowania nią sterującego. Działalność oraz solidność instytucji każdej dziedziny buduje się właśnie na fundamencie oprogramowania informatycznego, jakiego priorytetem jest zmaksymalizowanie skuteczności jego działania poprzez zminimalizowanie czasu, który wykorzystuje się na realizację poszczególnych zadań, a dodatkowo doprowadzenie do zespojenia oraz absolutnego zsynchronizowania wszystkich czynników oraz ogniw tworzących markę. Szczególnie ważne jest to w przedsiębiorstwach produkcyjnych, gdzie tych ogniw jest niezwykle sporo, a ponadto posiada się do czynienia z wielką ilością produktu oraz wielką liczbą nabywców, przy jednoczesnej ograniczonej ilości pracującego personelu, jaki nie może być jednak odpowiedzialny za wszystko naraz. Wszystko to zamknięte jest w formie informacji, które należy w prawidłowy sposób przechowywać. To od ich przepływu oraz relacji względem siebie zależy płynność działalności w przedsiębiorstwie. Sporo firm robi ów błąd, że różnego rodzaju informacje organizuje w różnych, niezależnych od siebie bazach danych. Na przykład w innej bazie trzyma się informacje dotyczące klientów, zaś w nowej te dotyczące stanów magazynów. To utrudnia chociażby proces sprzedaży produktu, bowiem dział obsługi klienta nie widzi w czasie rzeczywistym stanu magazynów, nie ma informacji o aktualnej produkcji oraz tym samym nie wie tego czy jest w stanie w konkretnym czasie wykonać dane zlecenie. Potrzebuje tychże informacji z magazynu oddzielnie poszukiwać, a to jest stratą i czasu, i siły. Z myślą o usunięciu tego rodzaju problemów wyszły firmy, które zajmują się tworzeniem systemów ERP (enterprise resource planning), jakie interesują się integrowaniem wszystkich działów przedsiębiorstwa poprzez sprawne planowanie jego zasobów. Wszystkie dane zostają w systemie ERP przypisane do jednej bazy, co zapewnia bezpośredni dostęp (w czasie rzeczywistym) do każdych potrzebnych bieżących oraz poprawnych informacji. Nowoczesny system erp to idealne oraz wręcz potrzebne urządzenie dla każdego przedsiębiorstwa, jakie musi usprawnić własną działalność oraz zastosować maksimum własnych możliwości.
arabeska

Re: System ERP. Korzyści finansowe dla firmy

Postautor: Miki » 30 lipca 2016, 13:00 - sob

Systemy są bardzo przydatne w firmie. Ja ostatnio szukałam korzystnej oferty hostingu.
Wiele osób polecało mi ich https://www.sprintdatacenter.pl/serwery-dedykowane hosting i muszę przyznać, że ofertę mają bardzo ciekawą :)
Miki

Postautor: maślanka » 25 sierpnia 2017, 11:08 - pt

No jeśli chodzi o hosting dobry to ja mam zetohosting https://zetohosting.pl/. Mają bardzo fajne oferty, ponad 300 gotowych dodatków
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: kikimora » 29 sierpnia 2017, 15:16 - wt

Zgadzam się co do wartości uszytego na miarę ERP dla wyników firmy.
A w temacie "szycia na miarę", osobiście korzystamy z usług dynamics 365 development. W razie potrzeby zlecamy programowanie dodatkowych modułów. Prace wykonywane są skrupulatnie, w uczciwym terminie, a także z pomocą przy wdrożeniu. Jeśli Wasz system ERP Microsoftu potrzebuje modyfikacji, moim zdaniem propozycja zdecydowanie godna uwagi.
kikimora

Postautor: kikimora » 29 sierpnia 2017, 15:17 - wt

Zgadzam się co do wartości uszytego na miarę ERP dla wyników firmy.
A w temacie "szycia na miarę", osobiście korzystamy z usług dynamics 365 development. W razie potrzeby zlecamy programowanie dodatkowych modułów. Prace wykonywane są skrupulatnie, w uczciwym terminie, a także z pomocą przy wdrożeniu. Jeśli Wasz system ERP Microsoftu potrzebuje modyfikacji, moim zdaniem propozycja zdecydowanie godna uwagi.
kikimora

Postautor: Upper » 23 września 2017, 19:57 - sob

Czy może mi ktoś z Was powiedzieć na czym polega/jaki charakter ma taka wizytówka https://www.nazwa.pl/wizytowka/ ?? Od niedawna prowadzę własną firmę i rozglądam się mocno za stroną internetową dla niej i przez przypadek trafiłem na taką właśnie ofertę tworzenia webowych wizytówek. Jednak nie za bardzo wiem co sie z tym robi. Czy ma to jakiś swój adres, czy służy, to tylko, żżeby załączyć do jakiejś wiadomości? Gdyby ktoś wiedział coś więcej na ten temat, to byłbym bardzo wdzięczny!
Upper

Wróć do Wszystko o finansach