biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Postautor: spicybartek » 24 maja 2016, 16:08 - wt

Hej, poszukuje sprawdzonego biura rachunkowego do mojej firmy, chciałbym żeby było z Nowego Sącza lub okolic. Do tej pory wszystko załatwiała księgowa ale było to mało ekonomiczne rozwiązanie. W grę wchodzi jeszcze biuro rach. online ale nie jestem do takiego rozwiązania przekonany ;)
spicybartek
 
Posty: 79
Rejestracja: 02 września 2015, 12:39 - śr

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Postautor: wertykalny » 30 maja 2016, 14:13 - pn

ja tez zrezygnowałem z księgowej i wszystko powierzyłem firmie http://biuroconsilio.pl/. jeśli szukasz dobrych fachowców to skontaktuj się z nimi, są tańsi niż konkurencja i bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje ;)
wertykalny
 
Posty: 79
Rejestracja: 18 lutego 2015, 11:56 - śr

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Postautor: Trikardo75 » 10 czerwca 2016, 23:01 - pt

ja pdobnie jak wertykalny korzystam nie z księgowej ale z usług Wfirma - portalu do księgowości online.
Maż tam mnóstwo publikacji tematycznych oraz oczywiście oprogramowanie do księgowości online.
Aby sprawdzić darmowo wersję próbną można kliknąć link:
http://partner.wfirma.pl/ref/e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7
Korzystając z pełnej wersji jest dostęp do części księgowej jak rownież do innych programów: fakturowanie, kadry czy płace.
Trikardo75
 
Posty: 65
Rejestracja: 10 czerwca 2016, 12:51 - pt

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Postautor: justazdw » 14 czerwca 2016, 15:22 - wt

Wszystko zależy od wielkości firmy i wiedzy w tym zakresie. Osobiście prowadzę niewielka firmę, która się rozwija i czytałam wiele opinii, a ostatecznie zdecydowałam się na Tax Care. I powiem szczerze, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a ja mam czas na zajęcie się w pełni własną firmą i sobą, zamiast siedzieć zakopana w stosie papierów.
justazdw
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 czerwca 2016, 15:21 - wt

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Postautor: jarumare » 26 kwietnia 2017, 12:25 - śr

Szczerze powiedziawszy sporo tutaj faktów, które nie interesują Pana Kowalskiego. Powiedzcie o tym dlaczego zrezygnowaliscie z usług i postawiliście na inne. Dlaczego prowadzenie księgowości na platformach online jest korzystne, też chciałbym się dowiedzieć. Ja uważam, że księgowość w klasycznym biurze takim jak te http://ksiegowebiuro.pl, jest opłacalna, ponieważ... Bardzo lubię wiedzieć za co płacę, a ofertę dostaję taką jakie mam wymagania, nie mniej lub więcej. Żadnych ukrytych opłat i nie muszę się męczyć ze znajomością przepisów, a przecież interpretacja własna przepisów może okazać się zgubą. Trzeba mieć czas na rodzinę i dzieci, pływanie wśród papierów i zastanawianie się czy w dobrą rubrykę wpisałem te cyferki jest pracochłonne. Dodatkowo, mam osobę z którą łączę się telefonicznie raz na jakiś czas z pytaniami w stylu - co jeszcze trzeba dosłać? Wiele biur rachunkowych załatwia te wszystkie sprawy za firmy kompleksowo. Wyobrażacie sobie rozmowę z doradcą platformy online do podatków? Paragrafy i przypadki... szkoda słów, ale ti nie oznacza, że tak musi być. Ludzie ogarniają temat na profesjonalnie zrobionych aplikacjach, które wszystko ładnie tłumaczą, lecz ja poprostu nie potrafię się przekonać...
jarumare
 
Posty: 9
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 10:19 - śr


Wróć do Wszystko o finansach

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron