biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Postautor: spicybartek » 24 maja 2016, 16:08 - wt

Hej, poszukuje sprawdzonego biura rachunkowego do mojej firmy, chciałbym żeby było z Nowego Sącza lub okolic. Do tej pory wszystko załatwiała księgowa ale było to mało ekonomiczne rozwiązanie. W grę wchodzi jeszcze biuro rach. online ale nie jestem do takiego rozwiązania przekonany ;)
spicybartek

Re: biuro rachunkowe z Nowego Sącza.

Postautor: wertykalny » 30 maja 2016, 14:13 - pn

ja tez zrezygnowałem z księgowej i wszystko powierzyłem firmie http://biuroconsilio.pl/. jeśli szukasz dobrych fachowców to skontaktuj się z nimi, są tańsi niż konkurencja i bardzo dobrze mi się z nimi współpracuje ;)
wertykalny

Postautor: Trikardo75 » 10 czerwca 2016, 23:01 - pt

ja pdobnie jak wertykalny korzystam nie z księgowej ale z usług Wfirma - portalu do księgowości online.
Maż tam mnóstwo publikacji tematycznych oraz oczywiście oprogramowanie do księgowości online.
Aby sprawdzić darmowo wersję próbną można kliknąć link:
http://partner.wfirma.pl/ref/e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7
Korzystając z pełnej wersji jest dostęp do części księgowej jak rownież do innych programów: fakturowanie, kadry czy płace.
Trikardo75

Postautor: justazdw » 14 czerwca 2016, 15:22 - wt

Wszystko zależy od wielkości firmy i wiedzy w tym zakresie. Osobiście prowadzę niewielka firmę, która się rozwija i czytałam wiele opinii, a ostatecznie zdecydowałam się na Tax Care. I powiem szczerze, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, a ja mam czas na zajęcie się w pełni własną firmą i sobą, zamiast siedzieć zakopana w stosie papierów.
justazdw

Postautor: jarumare » 26 kwietnia 2017, 12:25 - śr

Szczerze powiedziawszy sporo tutaj faktów, które nie interesują Pana Kowalskiego. Powiedzcie o tym dlaczego zrezygnowaliscie z usług i postawiliście na inne. Dlaczego prowadzenie księgowości na platformach online jest korzystne, też chciałbym się dowiedzieć. Ja uważam, że księgowość w klasycznym biurze takim jak te http://ksiegowebiuro.pl, jest opłacalna, ponieważ... Bardzo lubię wiedzieć za co płacę, a ofertę dostaję taką jakie mam wymagania, nie mniej lub więcej. Żadnych ukrytych opłat i nie muszę się męczyć ze znajomością przepisów, a przecież interpretacja własna przepisów może okazać się zgubą. Trzeba mieć czas na rodzinę i dzieci, pływanie wśród papierów i zastanawianie się czy w dobrą rubrykę wpisałem te cyferki jest pracochłonne. Dodatkowo, mam osobę z którą łączę się telefonicznie raz na jakiś czas z pytaniami w stylu - co jeszcze trzeba dosłać? Wiele biur rachunkowych załatwia te wszystkie sprawy za firmy kompleksowo. Wyobrażacie sobie rozmowę z doradcą platformy online do podatków? Paragrafy i przypadki... szkoda słów, ale ti nie oznacza, że tak musi być. Ludzie ogarniają temat na profesjonalnie zrobionych aplikacjach, które wszystko ładnie tłumaczą, lecz ja poprostu nie potrafię się przekonać...
jarumare

Wróć do Wszystko o finansach