Spółka z o.o.

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Spółka z o.o.

Postautor: Wiktoria82 » 29 stycznia 2018, 20:57 - pn

W kwestii zakładania spółek i firm chciałam polecić Wam rozwiązanie, z którego sama niedawno skorzystałam. Moja firma zaczęła coraz bardziej się rozrastać i szukałam jakiegoś dobrego rozwiązania do zarządzania procesami. Trafiłam na axapta i jestem strasznie zadowolona. Wszystko w firmie zaczęło działać jak w zegarku:)
Wiktoria82

Postautor: Kajetan22 » 08 lutego 2018, 16:56 - czw

nno teraz warto na to zwrocic uwage
Kajetan22

Postautor: Wiktoria82 » 25 lutego 2018, 12:00 - ndz

Trochę w innym temacie, ale też w kwestii prowadzenia własnej firmy. Ja swoją prowadzę już do kilku lat i powoli stajemy się coraz więksi. Szukam obecnie jakiegoś sprawdzonego systemu do zarządzania procesami w firmie, coś w stylu SAP-a. Słyszałam, że świetnie się sprawdza dynamics ax 2012. Czy ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o tym systemie?
Wiktoria82

Postautor: buntowniczka90 » 22 marca 2018, 18:45 - czw

A ja trafiłam ostatnio na stronę spolka.org i co nieco miałam tam okazję zapoznać się na temat kupna gotowej spółki. Co myślicie o takim rozwiązaniu? Bo ja zaczęłam rozważać właśnie taką opcję (patrz tutaj). To co charakteryzuje taki gotowe spółki to: formalno-prawna gotowość do działania na podstawie prawidłowo sporządzonych i podpisanych umów spółek, brak ukrytych obciążeń, PKD dopasowane do każdego rodzaju planowanego biznesu, dopasowanie do naszych potrzeb.
buntowniczka90

Postautor: RafiFifi112 » 23 marca 2018, 13:04 - pt

Ja w swojej firmie miałem duże problemy z terminową płatnością należności. Na ratunek przyszedł mój kuzyn, który polecił mi faktoring odwrotny. Co to konkretnie jest? W tym artykule http://faktoring.biz/faktoring/jak-dzial...-odwrotny/ świetnie jest wszystko wytłumaczone. Na pewno po przeczytaniu tego nie będziecie mieli żadnych wątpliwości, co do tego rodzaju faktoringu. Polecam się z tym zapoznać :)
RafiFifi112

Postautor: marciniak » 30 marca 2018, 08:40 - pt

A co powiecie na certyfikację ISO? Myślę, że taka opcja przyda się w każdej firmie. Zachęcam więc do lektury strony http://www.adees.net/, gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje na ten temat. Uważam, że takie certyfikaty dają naprawdę mnóstwo korzyści w każdej firmie.
marciniak

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach