Konferencja

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Konferencja

Postautor: bluee » 23 czerwca 2017, 13:52 - pt

Jeśli chodzi o miejsce, gdzie warto zorganizować konferencję to ja ze swojej strony polecam ofertę Hotelu Dana ze Szczecina http://hoteldana.pl/konferencje-w-hotelu-dana/szkolenia-i-konferencje/. Mój brat brał udział w spotkaniu służbowym organizowanym w tym hotelu i bardzo chwalił sobie smaczną kuchnię, luksusowe apartamenty i komfortowe warunki podczas konferencji. Miejsce sprawdzone więc śmiało polecam :)
bluee

Postautor: maślanka » 23 sierpnia 2017, 15:46 - śr

A jakby ktoś szukał w Krakowie, to świetne warunki oferuje Hotel Panorama. Lokalizacja też jest dobra, bo raczej daleko od centrum, za to wszędzie dobry dojazd. Można tam zrobić zarówno kilkudniową konferencję z noclegami, jak jednodniową.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: spicybartek » 10 września 2017, 21:27 - ndz

Ja byłem ostatnio na konferencji w hotelu best western efekt express w krakowie i była to bardzo duża sala. zatem jesli ktoś takiej szuka, to tam można znaleźć.
spicybartek

Postautor: Małoząb » 26 września 2017, 14:20 - wt

maślanka pisze:A jakby ktoś szukał w Krakowie, to świetne warunki oferuje Hotel Panorama. Lokalizacja też jest dobra, bo raczej daleko od centrum, za to wszędzie dobry dojazd. Można tam zrobić zarówno kilkudniową konferencję z noclegami, jak jednodniową.

A kojarzysz może salę do wynajęcia tutaj? Z tego co piszą bardzo nam się na pierwszy rzut oka podoba, ale przyznam, że miasta kompletnie nie znamy, więc bylibyśmy wdzięczni za jakąkolwiek sugestię.
Małoząb

Postautor: benia55 » 29 września 2017, 16:32 - pt

Mój znajomy brał jakiś czas temu udział w konferencji organizowanej w Rezydencji Luxury Hotel w Piekarach Śląskich http://www.rezydencjahotel.pl/pl/konferencje/oferta-konferencyjna/konferencje-na-miare. Przestronne sale, które swobodnie mogą pomieścić nawet 400 osób. Hotel zapewnia cały sprzęt multimedialny. Można skorzystać z oferty tamtejszej restauracji, w której serwują naprawdę smaczną kuchnię. Dodatkowo do dyspozycji gości SPA :)
benia55

Postautor: wertykalny » 01 października 2017, 23:19 - ndz

Z tego co wiem to w krakowskim hotelu best western efekt express mają aż sześc roznych sal konferencyjnych o różnych rozmiarach. Koniecznie sobie odwiedź ich stronę internetowa i pooglądaj co oferują.
wertykalny

Postautor: Jerzy1985 » 10 października 2017, 12:21 - wt

Dla mnie najważniejsza w koferencji jest sprawna organizacja - żeby sprzęt śmigał, spotkania odbywały się na czas i zgodnie z programem, a ewentualny dojazd i nocleg były zorganizowane w przyzwoitym standardzie. Ni ma nic gorszego niż bezsensowne czekanie i frustracja.
Jerzy1985

Postautor: Zacjol » 12 października 2017, 10:41 - czw

Jeśli chodzi o konferencje Olsztyn ma kilka ciekawych lokalizacji w których eventy są realizowane kompleksowo. Dość często zdarza mi się bywać na różnego rodzaju spotkaniach i zazwyczaj jestem bardzo zadowolony zarówno z cateringu jak i technicznego przygotowania. Dodatkowym plusem są walory otoczenia i przyroda Warmii i Mazur.
Blog - poczytaj, skomentuj, spraw radość autorowi :)
Zacjol

Postautor: piotrekko » 12 października 2017, 11:18 - czw

Taka konferencja to ja rozumiem. Dzięki za polecenia :)
piotrekko

Postautor: CzarnaKlaudia » 26 października 2017, 12:49 - czw

Sale konferencyjne mają też w hotelu best western efekt express w krakowie. Z tego co się orientuję mają ich aż sześć, więc jest z czego wybierać. Najlepiej zadzwoń i dopytaj o salę na konkretną ilość osób.
CzarnaKlaudia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o finansach