Oprogramowanie

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Oprogramowanie

Postautor: bierendaa » 09 lutego 2018, 11:15 - pt

Bardzo szeroką ofertę jeżeli chodzi o systemy i oprogramowania dla biznesu ma również https://nav24.pl Proponują oni głównie systemy ERP dedykowane dla hal magazynowych i produkcyjnych, ułatwiające ich zarządzanie i kierujące sprzedażą, finansami i logistyką. Również z ich usług mogą skorzystać mniejsze firmy np. wykorzystując bardzo popularne systemy do obsług klienta, zamówień w sklepach
bierendaa
 
Posty: 15
Rejestracja: 29 grudnia 2017, 17:48 - pt

Re: Oprogramowanie

Postautor: onaion » 26 lutego 2018, 12:41 - pn

benia55 pisze:Oprogramowanie ma bardzo duże znaczenie szczególnie w prowadzeniu biznesu. To przede wszystkim w komputerach zawarte są najważniejsze informacje związane z daną firmą, jej kontrahentami czy klientami. Warto zadbać więc o prawidłowy i sprawny obieg dokumentów w firmie.

Zgadzam się. Na takie konkretne usprawnienie obiegu dokumentów w firmie pozwala wersja elektroniczna, oferowana między innymi przez http://www.primesoft.pl/pl/elektroniczn ... dokumentow . Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na sprawniejsze funkcjonowanie całej firmy, skrócenie czasu wielu procesów, większy porządek w dokumentacji, a przede wszystkim dużo większą kontrolę nad dokumentami. Na pewno warto coś takiego w firmie wprowadzić.
onaion
 
Posty: 64
Rejestracja: 15 maja 2017, 06:01 - pn

Re: Oprogramowanie

Postautor: umsa » 10 marca 2018, 17:46 - sob

Wiele korzyści dla przedsiębiorstwa niesie za sobą wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów zintegrowanego z urządzeniami biurowymi. Rozwija i usprawnia zarządzanie procesami firmy. Dzięki niemu będziecie mieć bibliotekę gotowych raportów, kreator tworzenia własnych zestawień i wykresów, możliwość obsługi kalendarza spraw, dashboardy użytkowników. Warto więc zastanowić się nad wdrożeniem takiego rozwiązania. Pod linkiem https://www.baseline.pl/obieg-dokumentow/ znajduje się płen opis możliwości tego systemu.
umsa
 
Posty: 23
Rejestracja: 28 lipca 2017, 12:30 - pt

Re: Oprogramowanie

Postautor: sandersania » 15 marca 2018, 15:11 - czw

znacie może jakieś oprogramowanie, które ma funkcję zarządzania procesami biznesowymi? Szukam do swojej firmy czegoś takiego. Jeśli ktoś używa coś podobnego u siebie w firmie, to będę wdzięczny za informację.
sandersania
 
Posty: 16
Rejestracja: 01 marca 2018, 09:22 - czw

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron