Chwilówki online - jakie najlepsze ?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Chwilówki online - jakie najlepsze ?

Postautor: sol » 15 grudnia 2016, 14:18 - czw

Zdajecie sobie sprawę,że korzystanie z usług właśnie takich firm to bardzo szybka droga do poważnego zadłużenia się? Znam wiele osób, dla których liczyło się tylko tu i teraz i obecnie mają spore długi. Jeszcze gorzej jeśli chwilówkami spłącają chwilówki.Można wpaść w pętlę kredytową, z ktorej wydostanie sie jest bardzo trudne.

Jeśli jeszcze radzicie sobie w miarę ze spłatami to zastanówcie się nad kredytem konsolidacyjnym. Jak widzicie oprocentowanie takich kredytów jest niższe:
http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/ ... olidacyjne
Poza tym rata będzie o wiele bardziej znośna i bedziecie w stanie to spłacić.
sol

Postautor: Rusałka » 29 grudnia 2016, 13:48 - czw

Najlepiej nie brac wcale. zawsze sa duże odsetki, nie ma nic za darmo
Rusałka

Postautor: tytanex » 10 stycznia 2017, 18:44 - wt

Chyba najlepsze są chwilówki na 60 dni, bo dają większe możliwości w sytuacji gdy nie możemy spłacić na czas.
tytanex

Postautor: hjtyi » 30 stycznia 2017, 10:06 - pn

Witam, mam problem! Otworzyłem własna firmę. W tym miesiacu mieliśmy wystartować. Jednak źle wyliczyłem koszty i zabrakło mi. Jak myślicie, brak chwilówkę? Brakuje mi dosłownie na wydruk ulotek i plakatów. (Jak ktoś zna tani druk plakatów (Warszawa i okolice to będę wdzięczny za namiar). Brać chwilówkę?
hjtyi

Postautor: malwina54 » 16 marca 2017, 11:21 - czw

Dobre chwilowki dla kazdego] to już normalka. Na rynku wiele znakomitych ofert jest!
malwina54

Postautor: raffal81 » 16 marca 2017, 20:39 - czw

Kredyt w leasingu czy normalny w banku ? Byle nie chwilówki, jeśli szukacie kredytów to pomiędzy są jeszcze pożyczki pozabankowe, w ratach między 12 a 24 miesiące z dużo niższym oprocentowaniem. Sam żyję z miesiąca na miesiąc i ciężko gdzieś dorobić więcej grosza, dlatego oprocentowanie pożyczki jest mnie priorytetową kwestią. Pożyczki ratalne, takie jak np. w Aasa Polska to idealna opcja, zero ukrytych kosztów, możliwość wydłużenia spłaty, decyzje w 15 min i pieniądze do 24h na koncie !
Zobaczcie na szybka pożyczka przez internet zero ukrytych kosztów !
raffal81

Postautor: magda86 » 24 marca 2017, 12:09 - pt

Jeśli decydujemy się na zawarcie umowy pożyczki, warto wiedzieć jakie mamy prawa i obowiązki związane z tym. Jednym z takich praw jest prawo odstąpienia od umowy. Szczegóły tutaj: https://kapitalni.org/pl/kursy/jak-odstapic-od-umowy-pozyczki/id/35 W ciągu 14 dni od momentu podpisania umowy mamy prawo napisać oświadczenie o odstąpieniu od umowy bez podawania przyczyny. Bez znaczenia jest to czy umowę kredytową podpisaliśmy ze bankiem, Spółdzielczą Kasą Oszczędnościowo-Kredytową czy inną firmą finansową oferującą tzw. chwilówki.
Kredytodawca nie ma prawa pytać się jaki jest powód naszej decyzji. Musimy tylko złożyć pisemne oświadczenie własnoręcznie podpisane przez kredytodawcę (wzór takiego oświadczenia powinniśmy dostać podczas podpisywania umowy). Taki dokument najlepiej osobiści złożyć w siedzibie firmy, która udzieliła nam kredytu lub wysłać listem poleconym. W takim przypadku istotny jest termin wpłynięcia dokumentu do firmy.
magda86

Postautor: adamtokarski » 06 kwietnia 2017, 09:19 - czw

Lepiej iść do banku, te chwilówki to są złodzieje! Dobrze przeczytajcie jakie są warunki i całkowite RRSO.
adamtokarski

Postautor: Miki » 13 kwietnia 2017, 12:40 - czw

Myślę, że najlepiej byłby sobie zajrzeć do tego http://pozyczkowy-portal.pl/darmowe-chwilowki/ rankingu.
Znajdziesz tam ranking darmowych chwilówek..
Uważam, że warto z tego korzystać :)
Miki

Postautor: dyzio » 21 kwietnia 2017, 01:09 - pt

Ja zawsze korzystam z tej strony http://pozyczkolot.pl/ i jestem mega zadowolony
dyzio

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o finansach