Chwilówki online - jakie najlepsze ?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Chwilówki online - jakie najlepsze ?

Postautor: sol » 15 grudnia 2016, 14:18 - czw

Zdajecie sobie sprawę,że korzystanie z usług właśnie takich firm to bardzo szybka droga do poważnego zadłużenia się? Znam wiele osób, dla których liczyło się tylko tu i teraz i obecnie mają spore długi. Jeszcze gorzej jeśli chwilówkami spłącają chwilówki.Można wpaść w pętlę kredytową, z ktorej wydostanie sie jest bardzo trudne.

Jeśli jeszcze radzicie sobie w miarę ze spłatami to zastanówcie się nad kredytem konsolidacyjnym. Jak widzicie oprocentowanie takich kredytów jest niższe:
http://www.terve.pl/kredyty-hipoteczne/ ... olidacyjne
Poza tym rata będzie o wiele bardziej znośna i bedziecie w stanie to spłacić.
sol

Postautor: Rusałka » 29 grudnia 2016, 13:48 - czw

Najlepiej nie brac wcale. zawsze sa duże odsetki, nie ma nic za darmo
Rusałka

Postautor: tytanex » 10 stycznia 2017, 18:44 - wt

Chyba najlepsze są chwilówki na 60 dni, bo dają większe możliwości w sytuacji gdy nie możemy spłacić na czas.
tytanex

Postautor: hjtyi » 30 stycznia 2017, 10:06 - pn

Witam, mam problem! Otworzyłem własna firmę. W tym miesiacu mieliśmy wystartować. Jednak źle wyliczyłem koszty i zabrakło mi. Jak myślicie, brak chwilówkę? Brakuje mi dosłownie na wydruk ulotek i plakatów. (Jak ktoś zna tani druk plakatów (Warszawa i okolice to będę wdzięczny za namiar). Brać chwilówkę?
hjtyi

Postautor: malwina54 » 16 marca 2017, 11:21 - czw

Dobre chwilowki dla kazdego] to już normalka. Na rynku wiele znakomitych ofert jest!
malwina54

Postautor: raffal81 » 16 marca 2017, 20:39 - czw

Kredyt w leasingu czy normalny w banku ? Byle nie chwilówki, jeśli szukacie kredytów to pomiędzy są jeszcze pożyczki pozabankowe, w ratach między 12 a 24 miesiące z dużo niższym oprocentowaniem. Sam żyję z miesiąca na miesiąc i ciężko gdzieś dorobić więcej grosza, dlatego oprocentowanie pożyczki jest mnie priorytetową kwestią. Pożyczki ratalne, takie jak np. w Aasa Polska to idealna opcja, zero ukrytych kosztów, możliwość wydłużenia spłaty, decyzje w 15 min i pieniądze do 24h na koncie !
Zobaczcie na szybka pożyczka przez internet zero ukrytych kosztów !
raffal81

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach