Popularne usługi księgowe

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Popularne usługi księgowe

Postautor: marek66 » 24 listopada 2015, 20:10 - wt

Też lubię usługi online
marek66

Postautor: lukrecja » 29 stycznia 2016, 00:59 - pt

online jest najtaniej;)
lukrecja

Postautor: Miki » 03 marca 2016, 23:58 - czw

Usługi online są teraz bardzo popularne jeżeli chodzi o księgowość. Dużo osób się na nie decyduje.
Jeżeli chodzi o księgowość warto być na bierząco. Dużo na jej temat znajdziecie w tym http://aty.pl/ serwisie.
Są tam artykuły o tematyce podatkowej, prawnej, księgowej, kadrowej czy ubezpieczeniowej.
Miki

Postautor: niemys » 11 marca 2016, 22:51 - pt

Bardzo korzystnym rozwiązaniem jest obsługa prawna wrocław Coraz więcej firm z niego korzysta! Poza tym mogą przydać się takie informacje jak kompleksowa obsługa prawna przez specjalistów, bieżące tworzenie, weryfikowanie, modyfikowanie i opiniowanie umów, optymalizowanie procedur funkcjonujących i wdrażanych pod względem prawnym i organizacyjnym ze szczególnym uwzględnieniem:
prewencji windykacyjnej, ochrony danych osobowych, praw autorskich, bezpieczeństwa informacji oraz konsekwencji podatkowych. Kompleksowa pomoc dla firm.
niemys

Postautor: CzarnaKlaudia » 13 maja 2016, 11:06 - pt

Małej firmie nie jest potrzebny księgowy, a dobry program ogarniający faktury jak BIZIN. Mam go, a księgowego nie i żadnych problemów. A program w podstawowym pakiecie za darmoszkę
CzarnaKlaudia

Postautor: Kikenio » 31 maja 2016, 10:17 - wt

Ja korzystam z usług biura które przygotowuje strategie marketingowe dla firm . Już nie raz pomogli mi w mojej i jestem naprawdę zadowolony. Polecam wam również sprawdzić , może takie coś przyda się równiez w waszej firmie? Nigdy nie wiadomo. Pozdrawiam.
Kikenio

Postautor: Wiktor89 » 01 czerwca 2016, 14:39 - śr

Coraz większa popularność zdobywa księgowość online. Ja sam nie prowadzę księgowości swojej firmy bo nie mam o tym zielonego pojęcia a nie chciałbym narobić sobie jakiś błędów. Korzystam z biura rachunkowego, które załatwia za mnie wszystkie sprawy księgowe. Biuro oferuje prowadzenie kompleksowych usług księgowych, prowadzi KPiR a także udziela porad podatkowych. Jestem zadowolony z usług oferowanych przez tą firmę. Poniżej możecie sprawdzić ich ofertę i cennik:
http://www.podatki-krakow.com.pl/uslugi ... ow-cennik/
Wiktor89

Postautor: magda86 » 22 września 2016, 20:05 - czw

ciekawy artykuł na temat programu do faktur: https://www.mbank.pl/informacje-dla-klienta/firmy/post,7251,program-do-faktur-online-%E2%80%93-co-powinienes-o-nich-wiedziec.html Prowadzenie firmy, to nie tylko zdobywanie nowych klientów czy promocja biznesu. To również szereg formalności, które trzeba wypełnić – przelewy do ZUS-u, urzędu skarbowego, rozliczenia, kontakt z księgową, wreszcie wystawianie faktur. Im więcej i na wyższe kwoty tym lepiej, jednak mimo tego nie każdy lubi tę czynność. Usprawnienie tego procesu jest ważne – rozliczenie z kontrahentami ma być w końcu przyjemnością, którą finalnie będziemy mogli odnotować na rachunku bankowym.
Dobrym rozwiązaniem jest program online do wystawiania faktur. Nie musisz zawsze korzystać ze swojego komputera, generować faktur wyłącznie z biura. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i dokument możesz wygenerować kiedy tylko zechcesz. Wiele rozwiązań tego typu posiada również aplikacje mobilne, dzięki czemu za pomocą swojego smartfona kilkoma kliknięciami wyślesz fakturę do klienta, podejrzysz, czy minął termin płatności, czy wystawisz nowy dokument.
magda86

Postautor: Momo » 06 października 2016, 08:35 - czw

Kompleksowe usługi naszej firmy wykonuje firma www.mrwallet.pl, tak więc my nie musimy śledzić monitora ustaw. Wszystko robi za nas biuro rachunkowe :)
Momo

Postautor: misi3k » 08 listopada 2016, 10:34 - wt

ja korzystam z biura http://taxpit.pl i jestem zadowolony
misi3k

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o finansach