Popularne usługi księgowe

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Popularne usługi księgowe

Postautor: Zuk88 » 11 grudnia 2017, 14:42 - pn

Bardzo przydatne porady :) Dzięki wielkie ;) Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą :)
Naiwne, niewinne myśli, których nic nie zakłóci, unoszą się wokół niej jak nasionka wiosny
Zuk88

Postautor: alasek » 19 grudnia 2017, 10:44 - wt

Wybór dobrej księgowej to kluczowa sprawa dla firmy. Zapewniając kompleksową obsługę księgową jesteśmy pewni, że nasze finanse są bezpieczne.Biuro rachunkowe Inpuls świadczy usługi księgowe dla małych i średnich firm. Z oferty biura korzysta mnóstwo zadowolonych klientów, co potwierdza profesjonalne podejście do Klienta. Inpuls Lublin szczególnie wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta i rzetelnością. Biuro rachunkowe Inpuls to marka godna zaufania :)
alasek

Postautor: EmmiliaF » 23 grudnia 2017, 17:23 - sob

Dobrze mieć sprawdzoną firmę zajmującą się takimi usługami dla was, również możecie skorzystać z gotowych programów do samodzielnego ogarniania tego tematu. Jeżeli prowadzicie swoje firmy to mysle ze rowniez bardzo fajna opcja jest inwestycja w systemy ERP, są to bardzo popularne systemy do zarządzania firmą. Wybierając takie rozwiązania od nav24 stawiacie na automatyzacje w sprawach administracyjnych, księgowych, finansowych i wielu wielu innych aspektach firmy
EmmiliaF

Postautor: rukola » 29 grudnia 2017, 13:34 - pt

Dużo popularniejsze i przede wszystkim tańsze są teraz programy do księgowania online np https://wfirma.pl/ Nie trzeba jeździć po biurach tylko spokojnie, z domu wystawić potrzebne faktury, a na koniec roku wystawić PIT
rukola

Postautor: tous » 18 stycznia 2018, 10:39 - czw

Jak chcesz samemu prowadzic księgowość to polecam Ci program comarch erp optima, który wykorzystywany jest przez księgowe z mniejszych firm, jak i większych przedsiębiorstw. Możesz to integrować z rozwiązaniem jaki jest system CRM oraz elektroniczny obieg dokumentów. Sprawdź sobie, bo może to jest rozwiązanie, którego szukasz.
tous

Postautor: Wiktoria82 » 23 stycznia 2018, 19:43 - wt

Polecam iFirmę. Po pierwsze wszystkie ich usługi są dostępne online, a po drugie są na bieżąco ze wszystkimi zmianami w prawie, np. JPK dla mikroprzedsiębiorstw.
Wiktoria82

Postautor: Wiktoria82 » 27 stycznia 2018, 11:18 - sob

Dla mnie świetnie sprawdzają się internetowe biura rachunkowe. Sama korzystam z jednego już parę lat. Nie ukrywam, że na początku bałam się trochę im zaufać, ale teraz jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że nie muszę z każdą fakturą biegać osobno. Jeśli też jesteście zainteresowani to tutaj możecie ich sprawdzić.
Wiktoria82

Postautor: Kajetan22 » 08 lutego 2018, 16:55 - czw

teraz pełno tego jest
Kajetan22

Postautor: benia55 » 12 lutego 2018, 12:47 - pn

ja jestem tradycjonalistką w tej kwestii i od lat korzystam z usług stacjonarnego biura doradztwa podatkowego Kasprzyk i Niziołek. Mają swoje biura w Gliwicach i Sosnowcu, na rynku działają już ponad 20 lat. Mają duże doświadczenie, poza rozliczaniem podatków zajmują się też sprawami personalnymi.
benia55

Postautor: Anika » 22 lutego 2018, 15:02 - czw

Pewnie większość z nas jest w stanie wskazać na godne uwagi biuro rachunkowe. Moim zdaniem ciekawą ofertę znajdziemy bez wątpienia w Optimum https://www.optimum-warszawa.pl/ksiegowosc-uproszczona . Możemy tam zdecydować się np. na uproszczoną księgowość, a jednocześnie nie musimy się obawiać ani o wysoką jakość usług, ani też przystępne ceny.
Anika

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o finansach