Kredyt a BIK

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Kredyt a BIK

Postautor: wertykalny » 01 października 2017, 23:14 - ndz

Jak wziąć kredyt, kiedy jestem w biku? Da się to jakoś obejść?
wertykalny

Re: Kredyt a BIK

Postautor: mark434 » 15 października 2017, 13:30 - ndz

Będąc w biku masz marne szanse na jakikolwiek kredyt. Czy to chwilówka czy bank to i tak wszystkie sprawdzają podstawowe bazy.
mark434

Postautor: Submarine » 16 października 2017, 15:49 - pn

Przecież bycie w BIK-u to nie jest nic strasznego, a wręcz przeciwnie jeśli brałeś kredyt wcześniej to musisz w nim być... bardziej chodzi o Twoją historię zawartą właśnie tam
Submarine

Postautor: Koronka » 18 października 2017, 22:23 - śr

No da się obejść, ale to chyba jakieś pismo trzeba pisać do banku żeby nie brali tego pod uwagę
Koronka

Postautor: danseval » 22 października 2017, 11:32 - ndz

Szczerze pisząc, to ja nie mam pojęcia o BIK'u. Czytałam kiedyś jak przygotować się do kredytu i było tam o tym wspomniane, ale gdybym szybko potrzebowała pieniędzy to pewnie skorzystałabym z takiej opcji jak chwilówka online od Credy. Oczywiście, gdyby przyszło co do czego, to zastanowiłabym się dwa razy co robię, żeby nie żałować. :D Wiedza finansowa jest bardzo ważna i faktycznie chyba powinnam zacząć coś o tym czytać. Podobno lepiej jest wziąć nawet mały kredyt i szybko go spłacić, żeby mieć pozytywną historię kredytową?
danseval

Postautor: zatorowa » 16 listopada 2017, 10:24 - czw

Na stronie https://pl.getbucks.com/blog/poradnik/ masz ciekawy artykuł o tym, jak zniwelować opinię wystawioną przez BIK i trochę podratować swoją sytuację. Przed każdym wzięciem kredytu należy się jednak porządnie zastanowić. Pamiętajmy, że jest to nasze zobowiązanie i należy je traktować poważnie, żeby nie narobić sobie problemów finansowych. Najlepiej byłoby rozsądnie zaplanować wzięcie kredytu i mieć plan na ewentualne formy spłaty. Powodzenia. :)
zatorowa

Postautor: kurat » 22 listopada 2017, 15:50 - śr

Czy chwilówki bez BIK bierzecie przez internet czy chodzicie do lokalnych firm pożyczkowych i w siedzibie załatwiacie formalności? Jak mają sie chwilówki online do tradycyjnych pożyczek - chwilówek co do kosztów? Widze, ze we wszystkich miejscowościach Polski chwilówki online raczej zdominowały rynek pożyczek http://pamietnikwindykatora.pl/category ... gionalnie/ - czy nie ma się nad czym zastanawiac i brać chwilówkę przez internet? Są w nich jakieś pułapki?
kurat

Wróć do Wszystko o finansach