Kredyt - jaki bank?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Kredyt - jaki bank?

Postautor: Wilson » 14 września 2017, 08:29 - czw

Potrzebuje zastrzyku gotówki i nie wiem, do którego banku się udać. Z bikiem nie mam problemów więc powinienem otrzymać pieniądze od ręki. Polecicie coś?
Wilson

Re: Kredyt - jaki bank?

Postautor: Sighard » 18 września 2017, 08:33 - pn

A nie lepiej szybka pożyczka?
Zapraszamy na dobry portal randkowy: portale randkowe
Sighard

Postautor: Beowolf » 19 września 2017, 08:20 - wt

Tak mi się też wydaje, że pożyczka będzie lepszym rozwiązaniem. Jeśli o mnie chodzi to korzystałem z porównywarki https://direct.money.pl/pozyczkipozabankowe/ gdy akurat potrzebowałem pieniędzy. Porównałem oferty kilku firm i znalazłem najlepszą dla siebie opcję. Wszystko trwało dosłownie chwilę, więc polecam skorzystać.
Beowolf

Postautor: Magdula88 » 21 września 2017, 12:37 - czw

Jezeli potrzebujesz pieniedzy od reki to raczej na bank bym nie liczyła. Najlepiej będzie udać się do firmy pozabankowej udzialającej takie pożyczki. W takim przypadku jest to najlepsze źródło pozyskania pieniędzy. Oferty mają równie dobre, nierzadko lepsze nawet niż banki, więc śmiało możesz wybierać wśród nich
Magdula88

Postautor: s00pers » 21 września 2017, 13:15 - czw

Hmm, najlepiej taki, który da Ci w ogóle ten kredyt i nie zniszczy Ci budżetu jakąś kosmiczną ratą :P
s00pers

Postautor: hieronim » 22 września 2017, 08:57 - pt

Najlepiej bank, w którym ma się konto od lat to dadzą lepsze warunki
lub przenieść konto do innego banku, który za to da jeszcze lepsze warunki
faktycznie jak się szuka kredytu to na ogół ważniejsze jest to czy spełnia się do niego warunki w danym banku https://kb.pl/porady/kredyt-na-budowe-d ... procedura/
kredyt gotówkowy będzie inne miał wymagania od kredytu na budowę
i tak w każdym banku.
hieronim

Postautor: bluee » 01 października 2017, 22:20 - ndz

Pożyczka online jest ok , ale trzeba dobrze zapoznać się z warunkami. Na http://www.finai.pl/blog/tani-kredyt-gotowkowy/jak-znalezc-najtanszy-kredyt-gotowkowy możecie poczytać jak wybrać najlepszą ofertę. Dlatego jeśli jesteście w trakcie przeglądania ofert, to dobrze jest robić to z głową. Bo każdy z nas chce wybrać ofertę jak najlepszą dla siebie.
bluee

Postautor: marta » 13 października 2017, 10:59 - pt

Popytaj w banku raiffeisen. Oferują tm kredyt gotówkowy na dowolny cel ze spłatą nawet do 8 lat. Jeśli jest to kwota do 5 tys nie potrzeba żadnych zaświadczeń o zarobkach. Kto pyta nie błądzi. :)
marta

Postautor: mark434 » 15 października 2017, 13:24 - ndz

W alior banku mają dobre oferty.
mark434

Postautor: misi3k » 20 listopada 2017, 12:38 - pn

Hej, raczej nie polecam korzystania z kredytów. Lepiej poszukać pieniędzy gdzie indziej. Sam otrzymałem kredyt jednak nie udało mi się do spłacić.
Musiałem ogłosić bankructwo i pożegnać się z moją działalnością niestety mój biznes nie szedł najlepiej. Tutaj znalazłem cenne wskazówki jak przeprowadzić ogłoszenie bankructwa spirala zadluzenia Dowiedziałem się kto może ogłosić bankructwo, jakie są warunki i innych ciekawy rzeczy. Tutaj też znajdziecie informacje o potrzebnych dokumentach i wnioskach. POLECAM !!
misi3k

Wróć do Wszystko o finansach