Ile kosztuje wesele?

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Ile kosztuje wesele?

Postautor: Jerzy1985 » 10 października 2017, 12:20 - wt

Myślę, ze przy rozsądnym planowaniu zamkniesz się w dwudziestukilku tysiącach za średniej wielkości wesele. Bez kosztów takich jak garnitur, suknia czy nocleg dla gości rzecz jasna :) Dobrze, że wesele chociaż częściowo zwraca się w prezentach...
Jerzy1985

Postautor: Zacjol » 12 października 2017, 10:44 - czw

Myślę, że realną kwotą jest 300-500 zł razy zaproszeni goście. Jeśli mówimy oczywiście o braku pozłacanej sukni dla panny młodej i koncertu światowej gwiazdy wtedy pewnie trzeba było by dodać do widełek po dwa 0 :)
Blog - poczytaj, skomentuj, spraw radość autorowi :)
Zacjol

Postautor: piotrekko » 12 października 2017, 11:16 - czw

Według mnie między 50 a 70 tysięcy !
piotrekko

Postautor: FrankieeFran » 12 października 2017, 16:37 - czw

Dopóki sama nie brałam się za organizacje wesela to myslalam, ze znaczna część pieniedzy idzie na sale weselną i opłacenie gości. Jednak wszystkie posrednie koszty jak się zsumują to wychodzi ich niestety znacznie wiecej... Ale sama sala jest oczywiscie najwazniejsza. Jeżeli nie macie jeszcze jej wybranej to polecam bardzo fajną opcje w Hotelu Książ Poniatowski https://www.hotelponiatowski.pl . Jest położona ok 10km od Warszawy w bardzo urokliwym miejscu
FrankieeFran

Postautor: Aligator » 19 października 2017, 13:12 - czw

Wszystko zależy od miejsca w jakim takie wesele zostanie zorganizowane oraz oczywiście od ilości i rodzaju atrakcji, na które zdecydują się państwo młodzi - a możliwości jest na chwilę obecną naprawdę całkiem sporo. Z tego co się orientuję, to w choćby takim Olsztynie, całkiem spora liczba par organizuje wesela w restauracji jaką jest Kolorowa. Zajmują się tam kompleksowym przygotowaniem wielu rzeczy, więc myślę, że to całkiem dobre miejsce na wesele. Koszta raczej niezbyt wysokie, a już na pewno dogodne dla wielu osób. ;)
Aligator

Postautor: wiktoria » 19 października 2017, 13:59 - czw

Moje łącznie kosztowałą około 35.000. Wesele bylo na 120 osób jednodniowe
wiktoria

Poprzednia

Wróć do Wszystko o finansach