Czy warto postawić na assistance?

Dyskusje na różne tematy

Postautor: rotatoredgy » 16 maja 2017, 19:15 - wt

rotatoredgy

Re: Czy warto postawić na assistance?

Postautor: Vinop » 09 października 2017, 08:45 - pn

Ja uważam, że warto i dlatego zdecydowałam się na ubezpieczenie assistance od firmy https://www.gothaer.pl/ Mam dosyć nowy samochód i gdybym nie wykupiłe tego ubezpieczenia popełniłabym wilki błąd. Towarzystwa ubezpieczeniowe za stosunkowo niewielką składkę oferują nam pomoc assistance. Cena oraz zakres ubezpieczenia zależna jest od samego zainteresowanego. Co zyskałam wybierając dodatkowe ubezpieczenie? Pomoc w momencie zaistnienia nieoczekiwanego zdarzenia, auto zastępcze na czas usprawnienia pojazdu, szeroki zakres ubezpieczenia oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu i krótki czas oczekiwania na holownik. Przede wszystkim należy się zastanowić ile możemy zaoszczędzić wykupując assistance w towarzystwie ubezpieczeniowym. W przeciwnym wypadku musimy liczyć się z tym, że ewentualna pomoc będzie kosztowała o wiele drożej. O wiele prościej i w konsekwencji dla nas dużo taniej jest posiadać ważną polisę OC wraz z ubezpieczeniem assistance przede wszystkim dla własnego komfortu psychicznego.
Vinop

Postautor: Bruczek » 09 października 2017, 14:31 - pn

Moim zdaniem warto, chociaż podstawowe pakiety często są dodawane za darmo do ubezpieczenia
Bruczek

Postautor: Lipka33 » 17 października 2017, 10:03 - wt

Oczywiście, że warto mieć takie rozwiązanie. A w razie czego zawsze zostaje namiar na sprawdzoną pomoc drogową, gdzie nie zedrą z nas ostatniej koszuli. Dlatego jeżeli mieszkacie na Śląsku, koniecznie zapiszcie namiar na tą pomoc drogową z Chorzowa, bo oni są po prostu pewni i uczciwi.
Lipka33

Postautor: osiner4 » 18 października 2017, 17:37 - śr

Ja jestem na tak. To jest najlepsze.
osiner4

Postautor: lilla88338 » 19 października 2017, 09:40 - czw

Zależy chyba od naszego podejścia indywidualnego... W sumie często się okazuje że potem i tak jest to zbędne a wydaliśmy na to nie mało kasy i energii niestety :/.
lilla88338

Wróć do Rozmowy ogólne