jak złagodzić zaczerwienienia na twarzy ?

Dyskusje na różne tematy

jak złagodzić zaczerwienienia na twarzy ?

Postautor: tolka » 13 kwietnia 2017, 13:16 - czw

Jakieś pomysły jeśli kremy nie dają rady? Kupiłam sobie nawet specjalnie takie łagodne mleczko, bo myslałam że to wina nadmiernej produkcji sebum, ale nie... to nie to :/ Boję się, że jakieś choróbsko mi się przyczepiło, bo to nie wygląda dobrze
tolka

Re: jak złagodzić zaczerwienienia na twarzy ?

Postautor: Kinka » 15 kwietnia 2017, 14:59 - sob

Jest wiele sposobów na to jak złagodzić zaczerwienienia na twarzy . Podstawa jest zmiana codziennej rutynowej pielęgnacji cery - warto zainwestować w dermokosmetyki te z apteki, które są delikatniejsze dla skóry. Bardzo fajnie na takie podraznienia sprawdza sie woda termalna z la roche.
Kinka

Postautor: wertykalny » 26 maja 2017, 14:16 - pt

Zaczerwienienia na twarzy świetnie kryje korektor, musisz się zaopatrzyć w jakiś fajny. Pierre Rene ma bardzo dobrą paletę korektorów color correcting. Znajdziesz tam cztery różne odcienie korektorów, w tym zielony, który własnie świetnie kryje zaczerwienienia na twarzy. Nie jest drogi, spróbuj go koniecznie :)
wertykalny

Postautor: Vinop » 01 września 2017, 12:58 - pt

Nawet na idealnej cerze mogą czasem pojawić się niedoskonałości, nieestetyczne przebarwienia czy cienie pod oczami, wymagające natychmiastowej interwencji. Aby zawsze pięknie wyglądać i nie przejmować się żadnymi problemami natury estetycznej, warto mieć pod ręką kosmetyki, które pomogą szybko zamaskować wszelkie niedoskonałości. Korektor to jeden z kosmetyków, które są wręcz niezastąpione podczas wykonywania makijażu. To w końcu jego należy użyć po oczyszczeniu cery, nałożeniu bazy i fluidu. Największy wybór kosmetyków znajdziesz w sklepie internetowym http://www.ezebra.pl/pol_m_Makijaz_Korektory-143.html
Vinop

Postautor: Barokowy502 » 03 września 2017, 08:44 - ndz

Jak nie masz pewności to może lepiej popytaj znajomych lub inne bliskie Ci osoby. Zawsze to lepszy odnośnik niż obcy na forum :P. A na koniec warto oczywiście połączyć wszystkie opinie w całość :).
Barokowy502

Postautor: Edyta6 » 02 października 2017, 02:27 - pn

Jeśli masz takie problemy ze skórą to według mnie najlepsze są marki bielenda kosmetyki Jest to sprawdzona polska firma, moja cera jest ogólnie wrażliwa ale ich balsamy i kremy czynią cuda. Twarz jest odpowiednio nawilżona i odżywiona,zero śladów po zaczerwienieniach
Edyta6

Postautor: Anika » 08 października 2017, 21:56 - ndz

Moim zdaniem przede wszystkim warto sprawdzić, jakie są przyczyny takiego problemu. Przy czym jednocześnie warto opalać się rozważnie, bowiem zbyt intensywne korzystanie z uroków kąpieli słonecznych, może skończyć się właśnie zaczerwienieniem skóry. Wiele cennych rad w tym zakresie znajdziemy na stronie http://opalanie.com.pl/czy-istnieja-przeciwwskazania-do-opalania/ i na pewno warto ją odwiedzić:). Poza tym dobrym pomysłem będzie także sprawdzenie składu kosmetyków, których na co dzień używamy.
Anika

Postautor: Jerzy1985 » 09 października 2017, 08:32 - pn

Chyba warto postawić nie tylko na kosmetyki, ale również zrezygnować z tych czynności, które powodują rozszerzanie naczyń krwionośnych. Pomoże na pewno ograniczenie opalania, zamiana gorących kąpieli na prysznice, ograniczenie stresu (tak, wiem, mało realne :P).
Jerzy1985

Postautor: Dzennika5 » 16 października 2017, 16:49 - pn

Odpowiednie kosmetyki do pielegnacji twarzy powinny pomoc. Jak będzie już bardzo źle to powinniście się udać do dermatologa. A na codzienne przebarwienia, takie niewielkie wystarczy odpowiedni makijaż. Każda z nas dziewczyny ma mniejsze lub większe problemy z cerą i nie ma co się załamywać. Polecam w szczególności do makijażu naturalne kosmetyki ze sklepu https://www.ekodrogeria.pl/188-twarz . Bardzo fajne produkty
Dzennika5

Postautor: maślanka » 17 października 2017, 09:41 - wt

Powiem szczerze, że mi pomagają wszelkie kosmetyki z atopis, one są przeznaczone do skóry atopowej i są bardzo takie delikatne, idealne wręcz dla mnie. Kiedys miałam duży problem z tą skórą nawet jeśli chodzi o żele do mycia a teraz używam np. tego http://atopis.pl/produkty-3/face-body-w ... y-i-ciala/ i jest w porządku.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne