idealia krem pod oczy

Dyskusje na różne tematy

idealia krem pod oczy

Postautor: tolka » 11 kwietnia 2017, 21:28 - wt

Co sądzicie o tym kremiku? Bo szukam coś co rzeczywiście pomoże mi się pozbyć cieni pod oczami, paskudnie one wyglądają :x Tuszuję to podkładami, ale ja wolałabym naturalnie pięknie wyglądać, a nie tylko z makijażem
tolka

Re: idealia krem pod oczy

Postautor: Kinka » 13 kwietnia 2017, 22:22 - czw

Ja mam idealia krem pod oczy od jakiegoś czasu i codzienne stosowanie przyniosło efekty juz po dwóch tygodniach. Worki pod oczami zdecydowanie się zmniejszyły i zeszły te brzydkie cienie.
Kinka

Postautor: Magelan60 » 26 kwietnia 2017, 11:58 - śr

Obrazek
Magelan60

Postautor: bielik » 16 maja 2017, 14:57 - wt

Moim zdaniem od takich kremów pod oczy lepsze są preparaty naturalne.
bielik

Postautor: Vinop » 01 czerwca 2017, 15:04 - czw

Kremy pod oczy stosuję od około 8 lat. W tym czasie przetestowałam kilkadziesiąt różnych produktów. Pierwsza i najważniejsza zasada w tym przypadku brzmi tak, kremów pod oczy NIE dobieramy do wieku (podobnie zresztą jak perfum), tylko do indywidualnych potrzeb naszej skóry. Założę się, że podobnie jak ja macie wśród swoich znajomych osoby wyglądające na kilka lat starsze, jak i te, które wyglądają na znacznie młodsze. W moim przypadku aktualnie najlepiej sprawdza się przeciwzmarszczkowe serum intensywnie nawilżające do twarzy i okolic oczu kupione na stronie https://lirene.pl/produkty/nazwilzanie/ Przeciwzmarszczkowe serum intensywnie nawilżające do twarzy i okolic oczu 35+/45+ to specjalistyczny produkt, który przedłuża i wzmacnia działanie składników aktywnych zawartych w kremie. Innowacyjna formuła zapewniająca wzrost gęstości skóry oraz ekspresowy efekt redukcji zmarszczek. Serum ma płynną konsystencję, szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Bardzo podoba mi się w nim to, że daje efekty zbliżone do zabiegu medycyny estetycznej.
Vinop

krem pod oczy

Postautor: PannaMaja » 24 czerwca 2017, 13:17 - sob

Sam krem to za mało, aby okolice oczu wyglądały dobrze. Wiele z nas ma kłopot z tym rejonem twarzy. Nie wiemy, jak wykonać odpowiednio makijaż. Odpowiednie kosmetyki są ważne, aby trzeba wiedzieć, jednak nie zawsze wiemy jak je używać. Można o tym poczytać https://pl.oriflame.com/beautyedit/tren ... he-catwalk by potem lepiej i dokładniej wykonywać makijaż oczu.
PannaMaja

Wróć do Rozmowy ogólne