Ubezpieczenie domu w budowie

Dyskusje na różne tematy

Re: Ubezpieczenie domu w budowie

Postautor: bluee » 27 lipca 2017, 22:49 - czw

Uważam że ubezpieczenie na życie to jedno z podstawowych ubezpieczeń które powinniśmy mieć. Ale dla własnego spokoju w różnych momentach naszego życia warto mieć też dodatkowe ubezpieczenie. Dużo dobrego słyszałam o ofertach http://www.viennalife.pl.
bluee

Postautor: Kierowniczy17 » 28 lipca 2017, 09:14 - pt

W tym temacie to akurat najlepszym wyjściem jest udać się do jakiegoś konkretnego specjalisty który wie wszystko na ten temat... Bo wtedy mamy absolutną pewność że nic nam się nie zepsuje ani nic nie skaszanimy :P. Nie warto wszystkiego robić na własną rękę definitywnie.
Kierowniczy17

Postautor: cocapepsi » 31 lipca 2017, 19:20 - pn

według mnie takie ubezpieczenie jest bardzo ważne, wypadki chodzą po ludziach niestety, tak więc trzeba uważać
cocapepsi

Postautor: windofchange » 06 sierpnia 2017, 21:01 - ndz

Warto ubezpieczać nieruchomości w każdym stanie. Ja kiedyś jakoś nie byłem do tego przekonnay ale teraz ubezpieczenie mieszkania to najważniejsze w całym moim pakiecie. Co do ubezpieczenia w budowie - wiem, że PZU ma szeroki wachlarz ubezpieczeń, więc można u nich podpytać jak to się kształtuje
windofchange

Postautor: Rene29 » 07 sierpnia 2017, 12:41 - pn

Dokładnie, najlepiej zwrócić się do fachowców w kwestii ubezpieczeń. Przecież nie każdy zna się na wszystkim, a tym bardziej na tak skomplikowanej kwestii, jak ubezpieczenia. Wiele dobrego czytałem o broker4u: https://broker4u.eu/ubezpieczenia-nieruchomosci/domu/. Niedługo rozpoczynam budowę, więc raczej zwrócę się do nich o pomoc w ubezpieczeniu domu.
Rene29

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne