Jak osiągnąć sukces?

Dyskusje na różne tematy

Jak osiągnąć sukces?

Postautor: spicybartek » 05 grudnia 2016, 10:05 - pn

Witam. Mam poczucie,że mogę zdziałać wiele ale brakuje mi prawdziwej motywacji. Każde działanie, które moim zdaniem ma sens kończę po pewnym czasie, ponieważ brakuje mi motywacji do dalszego działania. Jak czuć motywację cały czas? Co zrobić aby wreszcie osiągnąć jakiś własny sukces kiedy mam przeczucie,że mogę coś zrobić ale po pewnym czasie po prostu przestaje mi się chcieć?
spicybartek

Re: Jak osiągnąć sukces?

Postautor: wertykalny » 05 grudnia 2016, 10:32 - pn

Poszukaj motywacji w internecie. Teraz bardzo popularne są różne kursy online.Jest wielu dobrych mentorów. Ja z własnego doświadczenia polecam Billa Bellensa i http://bb-mdi.pl/ Znajdziesz tam kurs "droga do sukcesu" który potrafi całkowicie odmienić życie :) Ja skorzystałem i gdybym miał wybór zrobiłbym to ponownie bo teraz czuję jak moje życie zmienia się na plus z dnia na dzień :)
wertykalny

Postautor: massenri » 05 grudnia 2016, 16:21 - pn

Mobilizacja, ciężka praca i silna wola.
3 żelazne zasady sukcesu.
massenri

Postautor: Kalina1 » 10 grudnia 2016, 22:48 - sob

Zgodzę się z przedmówcą. Ponadto trzeba mieć skończone dobre studia . Wiodącym jest obecnie zarządzanie kierunek , który wdroży Cię w gospodarkę i finanse. Takie studia są przydatne ,ponieważ jeśli myślisz o założeniu własnego biznesu to dzięki zdobytej wiedzy osiągniesz murowany sukces. Bycie przedsiębiorczym to teraz podstawa.
Kalina1

Postautor: spicybartek » 09 stycznia 2017, 13:08 - pn

Również polecam http://bb-mdi.pl/ Świetnie przygotowują człowieka do działania. Zmiana osobowości, złych nawyków na dobre i budowanie pewności siebie to podstawa aby osiągnąć sukces. Też przeszedłem ten kurs i wiem co piszę :) Zawsze powinnyśmy zacząć od siebie a potem cała reszta przychodzi już dużo łatwiej :)
spicybartek

Postautor: Magelan60 » 07 marca 2017, 13:18 - wt

Obrazek
Magelan60

Postautor: inka989 » 10 kwietnia 2017, 10:51 - pn

Wiele osób ma problemy z motywacją, nie wiem czy jest jakaś złota zasada, która pozwala odkryć tajemnicę tego jak się skutecznie motywować do działania. Pewnie u każdego działa to nieco inaczej. A wracając do tego jak odnieść sukces - myślę, że tu też nie znajdziesz gotowych recept. Na sukces składa się wiele czynników i tak naprawdę od Twojego uporu i siły z jaką będziesz dążył do osiągnięcia wybranego celu zalezy powodzenie. Oczywiście dobre studia, jak już ktoś wspominal wcześniej, to też solidny atut, na pewno wiele ułatwiają. Zresztą, w dzisiejszych czasach trzeba ciągle uczyć się czegoś nowego, tak to juz jest. a planuję studia na WSB. Oczywiscie nie sa to moje pierwsze studia, ale doszłam do wniosku, że poza pasją do tego czym się teraz zajmuje potrzebuje tez nieco wiedzy teoretycznej. Wybrałam sobie więc takie studia i stopnia i na tym nie zamierzam poprzestać oczywiście. Kursy, szkolenia, to wszystko ma znaczenie gdy człowiek chce odnieść sukces i się rozwijać.
inka989

Postautor: Edyta6 » 15 kwietnia 2017, 19:58 - sob

Warto zapisać się na szkolenia do soyer ​http://www.soyer.edu.pl/ bo dzięki nim łatwiej będziesz mógł sięgnąć po wymarzoną karierę. Mają dobrych wykładowców a certyfikaty są bardzo wartościowe.
Edyta6

Postautor: benia55 » 27 kwietnia 2017, 18:12 - czw

Zgadzam się dobre studia to podstawa. Ja gdybym tylko miała takie możliwości zdecydowałabym się na studia zagranicą a dokładniej w Anglii. Ostatnio znajoma poleciła mi ciekawą stronę https://studiujwanglii.pl/. Sporo informacji na temat tamtejszych uczelni, kierunków studiów czy sposobu ich finansowania. Można też poczytać opinie innych studentów. Może ktoś skorzysta :)
benia55

Postautor: sebastian1578 » 04 maja 2017, 10:12 - czw

Aby osiągnąć sukces, to trzeba się postarać i włożyć w to sporo trudu. Warto na przykład podjąć studia na ciekawym kierunku. Na przykład teraz modny jest Coaching na studiach podyplomowych w Krakowie http://www.podyplomowe.wse.krakow.pl/co ... -w-rozwoju . Kształcą tam praktycznie, dzięki czemu można zdobyć duże doświadczenie. W dodatku Coach jest teraz pożądanym pracownikiem w wielu znanych firmach.
sebastian1578

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne