Strona 1 z 8

Prezent dla dziewczynki

Post: 17 września 2016, 23:52 - sob
autor: Kalina1
Jesli szukacie odpowiedniego prezentu dla dziecka to polecam lalki od Berenguer bo sa wykonane z wysokiej jakości materiałów i nie są szkodliwe dla organizmu. Wyglądają naturalnie , a także świetnie nadają się do wspólnych zabaw. polecam

Re: Prezent dla dziewczynki

Post: 12 października 2016, 17:31 - śr
autor: ManiaM
Według mnie najlepszym prezentem dla dziewczynki na chwilę obecną jest Furby :D dzieciaki go kochają, a serię Furby Boom szczególnie. Tutaj znajdziecie tę kolekcję - https://zakupowo.sklep.pl/interaktywne- ... furby-boom

Re: Prezent dla dziewczynki

Post: 25 października 2016, 12:27 - wt
autor: greta
A co dla chłopaka? Znalazłam taką propozycję https://mygiftdna.pl/Prezent-Dla-Chlopaka , co waszym zdaniem z tych rzeczy nada się dla nastolatka? Może portfel z grawerem albo coś innego?

Re: Prezent dla dziewczynki

Post: 26 października 2016, 21:42 - śr
autor: Miki
Jeżeli jest to mniejsze dziecko może być to zabawka edukacyjna, jakiś pluszak czy też lalka.
Możesz też czegoś fajnego poszukać u nich http://www.lamalu.pl/prezenty/dwulatek bo mają wiele propozycji prezentów na każdą okazję i dla dzieci w każdym wieku.
Myślę, że warto sobie tam zajrzeć jeżeli chcesz kupić coś w przystępnej cenie, a nie masz pomysłu co najelepiej sprezentować. Ja lubię zaglądać do takich sklepów bo łatwo znaleźć coś fajnego.

Re: Prezent dla dziewczynki

Post: 28 października 2016, 16:34 - pt
autor: hannk926
Pluszak to dobry prezent dla dziecka w każdym wieku.

Re: Prezent dla dziewczynki

Post: 30 października 2016, 20:13 - ndz
autor: Kalina1
Ogólnie to ostatnio znalazłam taki fajny sklep z grami planszowymi 3 kropki gdzie można znaleźć ciekawe tytuły . Znalazłam taką grę jak Wykrywacz Skarbów http://www.3kropki.pl/p/epee-wykrywacz- ... 02606.html Jest to gra interaktywna dla każdego, moja córka była zachwycona a w tym sklepie mają najtaniej także polecam.

Re: Prezent dla dziewczynki

Post: 31 października 2016, 10:02 - pn
autor: Sybilla
Ostatnio kupowałam sobie buty tu https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-105.html i widziałam bardzo ładne dla dzieci. Na pewno młoda dama lubi się stroić:)

Re: Prezent dla dziewczynki

Post: 02 listopada 2016, 16:37 - śr
autor: sumka
a może jakaś lalka ?

Re: Prezent dla dziewczynki

Post: 08 listopada 2016, 10:50 - wt
autor: misi3k
myślę że dziewczynkę można zabrać na salę zabaw taką jak http://fabrykamisia.pl

Re: Prezent dla dziewczynki

Post: 10 listopada 2016, 13:19 - czw
autor: szafirek
Rozumiem, że poszukujesz prezentu w związku ze zbliżającymi się Mikołajkami? Dzieciaki bardzo wtedy wyczekują wizyty Mikołaja. Myślę więc, że fajną niespodzianką byłoby zamówienie spersonalizowanego listu do dziecka, właśnie od Mikołaja :) Brzmi niesamowicie, prawda? I to bardzo łatwe, bo taka usługę oferuje firma Elfi
Wchodzisz na ich stronę, podajesz imię pociechy, wybierasz treść listu lub dodajesz coś od siebie i już masz gotowy produkt :) List przychodzi oczywiście pocztą do Twojego domu, już po kilku dniach. Co myślisz o takim pomyśle? :)