zepsuty laptop

Dyskusje na różne tematy

Re: zepsuty laptop

Postautor: aklle » 19 grudnia 2016, 05:52 - pn

ubezpiecz taki sprzęt, ja zawsze tak robie jak mam coś droższego
aklle

Postautor: jeremy » 22 grudnia 2016, 14:21 - czw

Ja bym oddał do serwisu. Nie bawiłbym się w samodzielne naprawianie sprzętu komputerowego. Oddaj lepiej do Redicreo. Mają serwis w Krakowie na ulicy szlak. Szybko i solidnie naprawiają komputery!
jeremy

Postautor: różnorodna » 28 grudnia 2016, 11:45 - śr

Lepiej oddaj komputer do serwisu, nie naprawiaj sam, bo jeszcze coś zepsujesz. Ja zawsze w takich sytuacjach wolę oddać komputer do naprawy, do sprawdzonego serwisu Redicreo, niż potem miec jeszcze większe problemy. Wiadomo, że jak sie nie znam, to się za to nie zabieram :)
różnorodna

Postautor: FosterFester » 07 stycznia 2017, 13:11 - sob

Mnie kiedyś w Redicreo pomogli uratować laptopa. Myślałem, że juz nie da się odzyskać danych, bo cos sie przepaliło, a jednak dali radę. Zatem jeżeli szukasz serwisu w krakowie, to na pewno oddaj do nich.
FosterFester

Postautor: wallisa » 18 stycznia 2017, 17:13 - śr

Mój już całkiem się skończył, musiałam kupić nowy :(
wallisa

Postautor: Miki » 19 stycznia 2017, 22:46 - czw

Mnie też ostatnio zepsuł się laptop i zastanawiam się nad zakupem nowego. Niedługo jadę do tego http://www.euro.com.pl/ sklepu. Zastanawiam się czy znajdę tam coś do 2 tys bo jeżeli bym wymieniała to właśnie do takiej kwoty. Naprawa na pewno się nie opłaca, ale na pewno to sprawdzę. Co myślicie :)
Miki

Postautor: maślanka » 23 stycznia 2017, 10:40 - pn

Ja się nigdy nie bawię w samodzielną naprawę sprzętu komputerowego. Zawsze oddaje do serwisu, bo wiem, że sama nic nie zdziałam. W krakowie mam sprawdzony serwis redicreo, do którego oddaje sprzęt, gdy coś nie gra. Wiem, że moi znajomi tez tam naprawiali komputery. Bo to po prostu solidna firma.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: CzarnaKlaudia » 02 lutego 2017, 09:51 - czw

Ja też się nigdy nie bawię sama w naprawę komputera, bo sie po prostu na tym nie znam. Jak coś sie dzieje, to wolę oddać sprzęt do serwisu komputerowego. oddawałam kiedyś do redicreo w Krakowie. Bardzo dobry i solidny serwis.
CzarnaKlaudia

Postautor: szaraczek103 » 16 lutego 2017, 13:17 - czw

No własnie - najlepiej oddać komputer do serwisu. Po co bawić się w to samemu skoro nie wiemy tak naprawdę co się zepsuło. Ja oddawalem komputer do chłopaków z redicreo w krakowie. Bardzo fajny i solidny serwis komputerowy.
szaraczek103

Postautor: Vinop » 02 marca 2017, 14:26 - czw

Po co naprawiać stary sprzęt skoro teraz możesz mieć nowy i to w okazyjnej cenie. Sprawdź stronę http://ispot.pl/ipad-ipad-air Choć iPad Air jest tak smukły i lekki, udało się zmieścić w nim nieprawdopodobnie potężne i wydajne technologie. Nowy A7 i k oprocesor ruchu M7, dwie anteny obsługujące technologię MIMO, 5-megapikselową kamerę iSight i kamerę FaceTime HD z udoskonaloną matrycą, itd.
Vinop

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne