zepsuty laptop

Dyskusje na różne tematy

Re: zepsuty laptop

Postautor: spicybartek » 20 marca 2017, 10:27 - pn

Jeżeli tylko chcesz oddać zepsuty komputer do jakiegoś krakowskiego serwisu, to koniecznie wybierz redicreo. Chłopaki pracują z pasji i znają się na komputerach jak mało kto, naprawdę warto tam oddać kompa do naprawy.
spicybartek

Postautor: gugol » 26 marca 2017, 18:29 - ndz

teraz lepiej kupić nowy niż naprawiać, bo liczą sobie jak za zboże.
gugol

Postautor: Magelan60 » 29 marca 2017, 08:12 - śr

Zamiast laptopa do firmy możesz też pomyśleć o innych urządzeniach o podobnym zastosowaniu. Takimi urządzeniami są na przykład tablety przemysłowe oparte o system android. Warto iść z duchem czasu a takie tablety z pewnością są sporym nowocześnieniem w firmie.
Magelan60

Postautor: Martina » 15 kwietnia 2017, 23:27 - sob

Ja niestety po 2 naprawach musiałam pożegnać się ze swoim sprzętem, i teraz szukam niedrogiego i sprawnego laptopa. Znalazłam stronę Locoprint, i zastanawiam się nad zakupem jednego z tych modeli https://locoprint.pl/17-laptopy Podobają m się ich niewielkie gabaryty, a przede wszystkim to, że cena jest bardzo przystępna.
Martina

Postautor: wallisa » 22 kwietnia 2017, 11:27 - sob

Też miałam problem z laptopem ale ja się zdaję zawsze na serwis komputerowy białystok nie potrafię ogarnąć nawet prostej rzeczy, zawsze się boję że coś jeszcze bardziej popsuję.
wallisa

Postautor: Sunnkredio » 25 kwietnia 2017, 12:16 - wt

Mój laptop też już jest na wykończeniu. Planuję zakup nowego. Zastanawiam sie nad tym HPkiem - https://www.morele.net/wiadomosc/hp-eli ... arto/4096/ . Czytam recenzje i niby wszystko okej. Parametry też mi odpowiadaja. A orientuje sie ktos ja wyglada ewentualny serwis HP? Nie robią problemów?
Sunnkredio

Postautor: spicybartek » 11 maja 2017, 22:11 - czw

A po co od razu kupować nowy, jak można naprawić? Skoro trzeba tylko wymienić jakąś częśc i komputer nadal będzie śmigał, to warto go zanieść do serwisu. Świetny serwis komputerowy jest w krakowie na ulicy szlak. Nazywa się redicreo i znają się tam na komputerach jak mało kto.
spicybartek

Postautor: Anika » 16 maja 2017, 07:10 - wt

Powiem Wam szczerze, że jeżeli mój laptop uległby awarii, miałabym spory problem z tym, czy oddać go do naprawy, czy też postawić na nowy sprzęt. Nawet jakiś czas temu udało mi się natrafić na ciekawy artykuł na ten temat, na portalu ITHardware.pl https://ithardware.pl/poradniki/modernizacja_starego_laptopa_co_zmienic_i_czy_warto-2452.html . Jak się okazuje, powtarzając za autorem tego tekstu Łukaszem "sido 107" Sierantem :" Za niewielkie pieniądze i trochę pracy możemy wskrzesić starego “lapka”, niejednokrotnie mocno poprawiając jego wydajność i komfort pracy. " . Dlatego też zanim jeszcze wyrzucimy stary sprzęt, warto sprawdzić, czy nie ma możliwości przywrócenia go do pełnej sprawności, a nawet lekkiego podkręcenia go.
Anika

Postautor: wertykalny » 26 maja 2017, 13:43 - pt

Najlepiej jak zaniesiesz laptopa do serwisu komputerowego. NIe wiadomo co mogło się w nim zepsuć, a lepiej samemu tam nie grzebać. Znam bardzo dobry serwis redicreo, możesz im odesłac zepsuty komputer.
wertykalny

Postautor: Kinka » 07 czerwca 2017, 19:06 - śr

Dokładnie tak. Mi jak laptop się psuje to od razu wiem, że najlepsze rozwiązanie to serwis komputerowy a nie grzebanie samej :D Zresztą prędzej bym więcej napsuła niż naprawiła ^^
Kinka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne