prezent dla babci

Dyskusje na różne tematy

Re: prezent dla babci

Postautor: marciniak » 12 lipca 2016, 16:28 - wt

Nie wiem, jak Twoja babcia, ale moja na przykład bardzo lubi różne dekoracje i akcesoria do domu. Raz kupiłam jej na urodziny takie naklejki na ścianę i bardzo jej się to spodobało. Myślę, że Twojej babci też może się spodobać :)
marciniak

Postautor: Momo » 18 lipca 2016, 11:14 - pn

A może kup babci serum na cellulit? :) Może się nie obrazi tylko pomyśli, że właśnie zależy Ci na jej wyglądzie. A właśnie, ile babcia ma lat? Znam nawet 40 letnie babcie :)
Momo

Postautor: Sybilla » 20 lipca 2016, 09:45 - śr

Warto zobaczyć zegarki damskie tommy hilfiger mojej mamie się ostatnio bardzo podobały. Wspominała parę razy. Zegarki damskie są fajnym prezentem. A kobiety lubią dodatki. Ja osobiście też lubię prezenty które wykorzystam na co dzień.
Sybilla

Postautor: spicybartek » 04 sierpnia 2016, 12:26 - czw

akurat w temacie prezentu dla babci to mam teraz wiele pomysłów bo moi dziadkowie będą mieli 50 lecie ślubu za dwa tygodnie :)
Proponuję Ci zrobić to co ja czyli wysłać ich na turnus weekendowy do hotelu ze spa przeznaczonym w szczególności dla starszych ludzi. Dużo szukałem w necie takich ofert i najlepsza jaką znalazłem to Ciechocinek i hotel Abidar. Ciechocinek jak wiadomo mega spokojna okolica niczym uzdrowisko a hotel Abidar bo mają SPA, w cenie noclegu darmowe korzystanie z sauny i jacuzzi i bardzo kameralny się wydaje :)
spicybartek

Postautor: marciniak » 10 sierpnia 2016, 00:56 - śr

My z siostrą postwiłyśmy na torebki skórzane. Znalazłyśmy bardzo ładne torebki włoskie torebki skórzane. Trafiłyśmy na bardzo elegancką. Babcia była zachwycona. Zawsze miała jakąś tam torebkę ale nigdy nie miała takiej która byłaby takiej z prawdziwej skóry. Jej zadowolenie na twarzy tak napełniało radością nasze serca że byłyśmy meeega szczęśliwe że kupiłyśmy jej właśnie to.
marciniak

Postautor: różnorodna » 01 września 2016, 21:17 - czw

Ja kupiłam ostatnio mojej babci na urodziny korale naturalne, naszyjnik i bransoletkę :) Baaaardzo jej się spodobały, chodzi w nich cały czas ;) zamawiałam na jubilerteresa.pl
różnorodna

Postautor: Kalina1 » 11 września 2016, 20:30 - ndz

Ja na szczęście nie miałam problemu z prezentem dla babci, bo mimo że posiada już prawie wszystko w swoim domu to jednak bardzo zwraca uwagę na wygląd naszej jadalni. Zawsze mówiła, że coś jej tam brakuje i zastanawiałam się nad prezentem,który rozwiążę ten problem. W końcu postanowiłam ,że najlepszym prezentem będzie srebrny świecznik Choć na początku się wahałam czy to będzie dla niej odpowiedni podarek to jednak go zakupiłam, bo coś przyciągało do niego moją uwagę. Jego wygląd jest bardzo elegancki, tak więc świetnie udekoruje każdy stół. Kiedy nadeszły urodziny mojej babci to gdy zobaczyła mój prezent - oniemiała. Nigdy wcześniej na oczy nie widziała czegoś tak pięknego i wykwintnego. Po prostu była w szoku, ja też byłam zaskoczona bo na żywo ten świecznik wygląda jeszcze lepiej. Cieszę się, że potrafiłam zaskoczyć moją babcię
Kalina1

Postautor: Momo » 17 września 2016, 12:30 - sob

Ja rok temu wykonałem w drukarni 3d (rapidcrafting.com) mikołaje z grawerunkiem imienia i nazwiska każdego dziecka :) Każdemu je podarowałem. Miły i nie drogi upominek.
Momo

Postautor: messa » 26 października 2016, 10:50 - śr

my w tym roku zamawiamy w CEWE http://www.cewe.pl/fotokalendarze.html taki fotokalendarz - nie jest drogi, przygotowałam sobie zdjęcia obrobiłam je troszkę i chcemy dla jednej i drugiej babci coś takiego wydrukować. Mam nadzieję, że im się spodoba, bo tak naprawdę co innego kupić na mikołajki - bez sensy kolejne skarpetki, czy kubek, który będzie stał i się kurzył.
messa

Postautor: hannk926 » 28 października 2016, 16:32 - pt

No calkiem fajny taki fotokalendarz, na prezent idealna sprawa.
hannk926

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne