prezent dla babci

Dyskusje na różne tematy

Re: prezent dla babci

Postautor: KasiaJo » 07 sierpnia 2017, 16:55 - pn

Maszyna do szycia to sietny pomysł, w Lidlu ostatnio często można dostać nowe Łuczniki- a to świetna maszyna. A może też warto zastanowić sie nad jakimś fajnym zestawem do dziergania drutach? Jest to dużo wygodniejsze i przyjemnejsze niż maszyna, można usiąść przed telewizrem i nie tzreba aż tak mocno się skupiać, do tego idzie jesień, więc swetry i szaliki mile widziane ;) POdrzucę Wam linki bo oferta sklepu jest bardzo ciekawa!
KasiaJo

Postautor: monteo » 11 sierpnia 2017, 07:58 - pt

Ja chyba zdecyduję się na zegarek dla babci. Znalazłem taka ofertę http://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Esprit_Zegarki-damskie-Esprit-2849.html Zegarki dobrej marki o przyzwoitych cenach. Musze tylko poszukać zegarka z dużą kopertą i sporymi cyframi, wskazówkami. Niestety babcia ostatnio ma kłopoty ze wzrokiem. Wiec zegarek musi spełniać pewne wymagania.
monteo

Postautor: Lipka33 » 12 sierpnia 2017, 13:31 - sob

Myślę, że wszystko zależy co babcia kocha robić. jeżeli czyta książki kupcie jej jakąś "świeżą" pozycję, np Mroza. jeśli jest aktywna - może jakieś kije do nording walkingu, albo buty sportowe. Dla typowej statecznej babuni może być jakiś ciepły koc lub poduszka.
Lipka33

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne