Potrzebujesz witamin? Sięgnij po wyciskarkę!

Dyskusje na różne tematy

Potrzebujesz witamin? Sięgnij po wyciskarkę!

Postautor: pikolo » 16 kwietnia 2016, 19:57 - sob

Cześć, sprzedam Kuvingsa B6000, więcej info pod tel: 733 999 777.

Obrazek

Właściwe żywienie to dzisiaj ważna kwestia dla niemałej grupy osób. Ci, którzy zamierzają zadbać o własne zdrowie bez wątpienia powinni postawić na kupno urządzenia do wyciskania soków. Wśród tych, które mają naprawdę dobre opinie obecna jest wyciskarka do soków Kuvings B6000 Big Mouth.

Kuvings B6000 Big Mouth to wyciskarka wolnoobrotowa, którą charakteryzuje nie tylko wysoka jakość, ale też niska cena. Ten model zadowoli zaskakująco wybredne osoby. Wolnoobrotowa metoda wyciskania soków sprawia, że nie należy bać się tego, iż wyciskarka zniszczy enzymy oraz substancje pochodzenia mineralnego zawarte w sokach. W efekcie każdy, kto podejmie decyzję o jej zakupie dostanie do swoich dłoni soki najwyższej jakości, które mogą skutecznie zatroszczyć się o zdrowie.

Kuvings B6000 Big Mouth to otwór mający charakter wlotowy o wielkości przeszło siedmiu centymetrów. Na skutek tego owoców i warzyw, z których chcemy przygotować wyśmienity sok nie musimy dzielić na niewielkie części. Bez problemu można szybko umieścić w wyciskarce całe owoce oraz warzywa. Dzięki temu można zaoszczędzić szereg czasu podczas przyrządzania pełnego witamin soku. Wyciskarka jest wyjątkowo łatwa do obsłużenia – poradzi sobie z nią bez wątpienia każdy.

Z owoców i warzyw usuwane są pestki oraz niepotrzebne włókna. Dochodzi również do oddzielenia nadmiaru błonnika. W efekcie Kuvings B6000 Big Mouth umożliwia uzyskanie aż dwukrotnie więcej korzystnego dla zdrowia soku niż sokowirówka – urządzenie, które kupowano chętnie jeszcze kilka lat temu, a aktualnie coraz silniej wypierane jest właśnie przez wolnoobrotowe wyciskarki.

Sięgając po prezentowane urządzenie, przygotować można sok z:
ziół;
warzyw liściowych, między innymi pokrzywy;
miękkich warzyw oraz owoców;
twardych warzyw takich, jak między innymi marchew.
W przypadku owoców z twardymi pestkami, do których zalicza się na przykład morele, niezbędne jest wcześniejsze drylowanie. Po wydrylowaniu z owoców tych także można przygotować niezwykle smaczny sok.

Wyciskarka ma bardzo funkcjonalny korek niekapek. Dzięki niemu podczas przelewania soku można w kuchni zachować doskonałą czystość. Wspomniany element pozwala też na łatwiejsze bieżące umycie wyciskarki. Aby to zrobić, nie musimy już rozkładać urządzenia całościowo za każdym razem.

Wyciskarka wyposażona jest w wydajny, a jednocześnie naprawdę nie robiący hałasu silnik. W trakcie robienia wybornego soku nie musimy już więc tolerować uporczywego hałasu, który spowodować może okropny ból głowy. Z pomocą wyciskarki Kuvings B600 Big Mouth w sposób nadzwyczaj prosty i przyjemny przyrządzić można smaczny sok obfitujący w cenne dla prawidłowego działania organizmu witamin i minerałów.
pikolo

Re: Potrzebujesz witamin? Sięgnij po wyciskarkę!

Postautor: Rusałka » 04 stycznia 2017, 18:41 - śr

Oj tak niewątpliwie wyciskarka to świetne urządzenie. Ja zanim zdecydowałam o kupnie wyciskarki czytałam sporo blogów, na których mozna znaleźc porównanie wyciskarek z sokowirówkami. Zdecydowanie lepiej wypada wyciskarka - soki są bardziej wartościowe, można je dłuże przechowywać, można je robić z miękkich owoców co w przypadku sokowirówki jest nie możliwe. Dodatkowo sa ciche. Wstępnie jestem zdecydowana na sprzęt marki Hurom https://hurom.com.pl/pol_m_Modele-wyciskarek_Hurom-HP-169.html . Niedawno wypuścili nowa linię wyciskarek pionowych. Są one sporo mniejsze dzięki czemu mozna zaoszczędzic miejsce w kuchni.
Rusałka

Postautor: maślanka » 23 stycznia 2017, 11:23 - pn

A ja nie jestem zawolenniczką takich wyciskarek. Są bardzo drogie i wyrzucają bardzo dużo resztek z owoców, które normalnie są zjadane. Wolę belndery. Swój blender kupilam na stronie wasserman.pl i teraz jak robię sobie smoothie z owoców, to nie odrzucam żadnych resztek, tylko zjadam całego owoca :)
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: Edyta6 » 12 lutego 2017, 13:01 - ndz

Według mnie takie wyciskarki to wyrzucanie pieniędzy w błoto, bo kto kupuje wyciskarki za półtora tysiąca złotych ... Jeśli ktoś nie ma czasu wyciskać soków to dobrą opcją są napoje niegazowane takie jak te http://iwoniczanka.pl/produkty/napoje-niegazowane/ , w których skład wchodzą między innymi soki owocowe ,a co więcej nie mają w sobie konserwantów. Są równie zdrowe jak soki wyciskane, a kosztują znacznie mniej czasu jak i pieniędzy.
Edyta6

Postautor: monimm82 » 05 kwietnia 2017, 17:58 - śr

Jeżeli prowadzicie zdrowy tryb życia i dbacie o swoje ciało bardzo polecam wam blog http://glutamina-odzywki.pl/blog/cat/zdrowie/ . Znajdziecie tam mnóstwo zdrowotnych informacji i ciekawostek, w szczególności na temat witamin. Dowiecie się, które są wam najbardziej potrzebne i za co odpowiadają w naszym organizmie.
monimm82

Postautor: natheaene » 06 kwietnia 2017, 07:54 - czw

kocham świeże soki, więc już dawno zaopatrzyłem się w wyciskarkę i teraz codziennie rano wypijam szklankę mojego ulubionego soku :D
natheaene

Postautor: jeremy » 30 czerwca 2017, 12:10 - pt

Lepszym wyjściem niż sokowirówka jest blender. W końcu blendujemy tutaj całe owoce, razem z cennym miąższem i nie odrzucamy żadnej częśći, jak w sokowirówce. jest jeszcze zdrowiej! Ja mam swój blender kielichowy ze sklepu wasserman.eu i sprawuje mi sie bardzo dobrze.
jeremy

Wróć do Rozmowy ogólne