Czas wolny

Dyskusje na różne tematy

Re: Czas wolny

Postautor: jeremy » 22 grudnia 2016, 14:32 - czw

W wolnym czasie latam sobie dronem. Dostałem go na prezent od swojej dziewczyny. Wiem, że kupowała go na stronie wasserman.pl więc jeśli macie podobne zainteresowania do moich, to koniecznie sprawcie sobie takiego drona. Świetna zabawa!
jeremy

Postautor: różnorodna » 28 grudnia 2016, 11:40 - śr

A ja w wolnym czasie szukam jakiejś fajnej i ciepłej kurtki, ponieważ w styczniu wybieramy się z mężem na stok i zamierzamy aktywnie wypoczywać we ferie. Sprawdzam też ofertę sklepu 4F https://4f.com.pl/kurtki,12,0.html ponieważ wiem, że mają dobre jakościowo ubrania a w ich sklepach kupują nawet profesjonalni sportowcy.
różnorodna

Postautor: Momo » 30 grudnia 2016, 10:24 - pt

A ja lubię przeglądać różne strony w poszukiwaniu promocji i obniżek cenowych. Ostatnio zaskoczyła mnie oferta jaką przygotowało biuro nieruchomości Tychy. Nawet nie wiedziałem, że za całkiem fajne pieniądze można kupić mieszkanie w Tychach.
Momo

Postautor: toma001 » 03 stycznia 2017, 15:56 - wt

Najchetniej spędzamy czas wolny na podróżowaniu - w przyszłym roku planujemy w końcu Indonezję i Bali :) - to będzie najdalsza nasza podróż :)
toma001

Postautor: Kalina1 » 07 stycznia 2017, 14:15 - sob

A ja ostatnio mam więcej czasu i planuję sobie zorganizować piękny duży ogród z tarasem :) Potrzebuję tylko jeszcze odpowiednich narzędzi i mogę zaczynać na wiosnę. Akurat znalazłam ciekawy sklep z takimi sprzętami tutaj http://www.ryobi.ndc24.pl/ i trzeba przyznać że mają dużą ofertę, a ceny są ok. Obecnie poluję na piłę do żywopłotu oraz kosiarkę :)
Kalina1

Postautor: Kinka » 08 stycznia 2017, 17:36 - ndz

Ooo ja po prostu uwielbiam dłubać w każdej wolnej chwili w ogrodzie. Wszystkie niezbędne do tego przybory zamawiam tu- sklep ogrodniczy online Euro Ogród . W tym roku szykuje rewolucję w moim ogrodzie- będzie przechodził restart :)
Kinka

Postautor: różnorodna » 08 stycznia 2017, 20:56 - ndz

Ja w wolnej chwili robie zakupy chyba najchętniej oraz najczęściej kosmetyków samochodowych http://www.total-care.pl/cat-pl-1-AUTO- ... cyjna.html wiem ze tu sa bardzo przydatne akcesoria i przydadzą mi się do mojego auta. Później jak przyjdąz zabieram sie do roboty, w zależności co to jest i czego potrzebuję w aucie w danej chwili. generalnie nawet praca przy aucie też mnie bardzo relaksuje.
różnorodna

Postautor: paula78 » 12 stycznia 2017, 14:08 - czw

Kocham spędzać czas na grze w kręgle. Jestem z reguły kanapowcem, czyli z takich "aktywności sportowych" to tylko szachy, ale grę w kręgle kocham. Byłam ostatnio w Siedlcach na kręgielni. Bardzo mi się podobało. Zajmowało się budową tej kręgielni http://www.bowlingcentrumpolska.pl/ . Pojechałam konkretnie tam bo słyszałam o inwestycjach tej marki i chciałam porównać do innych. I wystrój i inne detale są na wysokim poziomie. Nie mówię, że innych firm są złe, ale jak na razie to dla mnie ta kręgielnia jest najlepsza. A Wy gdzie ostatnio byliście na kręglach? W jakich miastach, jakie wrażenia?
paula78

Postautor: spicybartek » 15 stycznia 2017, 20:54 - ndz

Kiedy tylko mam czas wolny biorę książkę i kubek gorącej herbaty. Narzeczona kupiła na stronie homeandfood.eu jakąś nową herbatę Kusmi Tea, muszę przyznać, że smakuje bardzo wybornie i jest mocno aromatyczna. Bardzo smaczna! Zatem lubię, kiedy mam wolny wieczór, by móc się rozkoszować dobrą książką i smakiem herbaty.
spicybartek

Postautor: Tomo811 » 16 stycznia 2017, 17:22 - pn

A ja uprawiam sport w wolnych chwilach.
Tomo811

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne