Strona 1 z 2

Jak często?

Post: 05 kwietnia 2016, 14:15 - wt
autor: Miki
Jak często chodzicie na szkolenia lub jak często pracodawca wysyła was na szkolenia

Re: Jak często?

Post: 05 kwietnia 2016, 14:19 - wt
autor: marys
Pracodawca mało kiedy wysyłą mnie na szkolenia, jednak sama dbam o to by chodzić na jakieś fajne szkolenia.
Teraz zastanawiam się czy nie pójść na jeden kurs lub szkolenie oferowane przez tą http://www.cedoz.pl/ firmę.
Słyszałam o nich wiele dobrego i chcę to sprawdzić na własnej skórze :)

Re: Jak często?

Post: 08 lipca 2016, 06:20 - pt
autor: monteo
Zazwyczaj jest to jedno szkolenie do roku, połączone z wyjazdem integracyjnym. To bardzo fajna opcja, bo nie sama wiedzą człowiek żyje. Warto zobaczyć tę propozycję http://www.prokonferencje.pl/ Jest tu lista sal konferencyjnych, hoteli restauracji itp na terenie Warszawy i jej okolic. Bardzo dobra i pomocna stronka.

Re: Jak często?

Post: 13 listopada 2016, 21:19 - ndz
autor: Trikardo75
Jest to kilka szkoleń jednodniowych i jedno szkolenie połączone z imprezą integracyjną. Zazwyczaj całym szkoleniem i imprezą zajmuje się firma Krokodyl i Przyjaciele http://krokodyl-imprezy.pl/imprezy-integracyjne/ Agencja potrafi zorganizować to profesjonalnie i oryginalnie. Nie zdarzyło mi się nudzić na takich szkoleniach, a paczka z pracy wraca z nich bardziej zintegrowana.

Re: Jak często?

Post: 20 lutego 2017, 18:43 - pn
autor: Kalina1
Ja wzięłam kursy szkoleniowe od firmy Soyer http://www.soyer.edu.pl/ a dokładnie z integracji sensorycznej- moim zdaniem to najlepsze centrum szkoleniowe z tego zakresu. Mają wielu zagranicznych specjalistów oraz interesujące metody rozwiązywania różnych problemów. Jeśli znów będę mieć czas to pewnie do nich wpadnę :)

Re: Jak często?

Post: 18 kwietnia 2017, 19:17 - wt
autor: Anika
Moim zdaniem przede wszystkim jeżeli chodzi o szkolenia wszelkiego rodzaju, jednym z najważniejszych jest to z zakresu BHP. Można je zorganizować, korzystając z oferty takiej firmy jak chociażby http://www.safeprobhp.pl/ . Myślę sobie, że nie wolno tej kwestii zaniedbywać, jest ona bowiem kluczowa zarówno dla bezpieczeństwa jak i zdrowia pracowników a także pracodawcy.

Re: Jak często?

Post: 16 maja 2017, 14:07 - wt
autor: Relid
Ja robię szkolenia zazwyczaj raz w roku. Myślę, że jest to optymalny okres.

Re: Jak często?

Post: 20 czerwca 2017, 08:36 - wt
autor: Magelan60
A co powiecie o tej ofercie na szkolenia walidacji metod badawczych? Szukamy pewnego partnera do szkolenia w naszym laboratorium badawczym.

Re: Jak często?

Post: 08 sierpnia 2017, 08:53 - wt
autor: sebastian1578
Mnie wysłano na szkolenie z zakresu IBM WebSphere, Tivoli, AIX http://dataconsulting.pl/p/szkolenia_ib ... li%2C+AIX/ . Ciekawie prowadzone, pełne wartościowych informacji oraz dużo praktycznych ćwiczeń. Przydatna sprawa. Ja jestem bardzo zadowolony.

Re: Jak często?

Post: 12 sierpnia 2017, 13:36 - sob
autor: Lipka33
Ja uwielbiam się szkolić. Praktycznie każdą wolną chwilę na to przeznaczam. Ostatnio byłam na... kursie pierwszej pomocy. Bo co jak co, ale uważam, że każdy powinien "zaliczyć" taki kurs.