sporty ekstremalne

Dyskusje na różne tematy

Re: sporty ekstremalne

Postautor: minimalista » 06 lutego 2017, 16:02 - pn

ja uwielbiam wspinaczkę.
minimalista

Postautor: Kalina1 » 12 lutego 2017, 20:59 - ndz

Co do sportów ekstremalnych bardzo uwielbiam snowboard i narty oraz piłkę ręczną Kiedy nie mogę ćwiczyć to odpalam sprzęt i gram w taką gierkę jak ta http://www.3kropki.pl/p/handball-16-ps4.html Świetna mechanika gry, cała oprawa graficzna no i rozgrywka :)
Kalina1

Postautor: Rene29 » 16 lipca 2017, 22:10 - ndz

Ostatnio znajomi namówili mnie bym spróbował windsurfingu. Akurat planowali wylot na Keros, więc postanowiłem skorzystać z tego kursu: http://easy-surf.com/keros/pl/oferta/kursy-windsurfingu/dla-poczatkujacych. Jestem ciekaw, jak to wyjdzie. Aż nie mogę się doczekać :D
Rene29

Postautor: Koronka » 22 października 2017, 15:56 - ndz

Ja bardzo często jeżdżę w górskie zagraniczne tereny na stoki narciarskie, nie powiem, że jest to jakoś bardzo ekstremalne, ale niektóre odcinki do bezpiecznych na pewno nie należą, ostatnio zacząłem interesować się jakimś ubezpieczeniem w tym kierunku, znalazłem coś takiego www.ubezpieczeniaonline.pl/narciarskie/0.html, ale nie jestem pewny czy będzie to dobre rozwiązanie jeśli własnie chodzi o wyjazdy zagraniczne, czy ktoś może miał podobny problem i może się wypowiedzieć w celu rozjaśnienia mi tematu? Z góry dzięki za wszelkie komentarze
Koronka

Postautor: muminek » 23 października 2017, 09:08 - pn

nie lubię, bo takie sporty są niebezpieczne
muminek

Postautor: ilonna » 25 października 2017, 10:58 - śr

Sporty ekstremalne to raczej nie dla mnie... Wolę narciarstwo biegowe, rower, rolki - jednym słowem spoty outdoorowe, które nie niosą z sobą takiego ryzyka kontuzji i urazów.
ilonna

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne