wasze wakaczjne plany

Dyskusje na różne tematy

Re: wasze wakaczjne plany

Postautor: magda86 » 21 maja 2017, 18:58 - ndz

zdecydowanie Polska
Gorąco polecam okolice Gór Sowich
magda86

Postautor: onaion » 24 maja 2017, 07:03 - śr

wallisa pisze:Na pewno daleko nie pojadę, fatalnie znoszę wyjazdy, bez dicopegu 10g się nie ruszam, przeważnie po długiej podróży i zmianie miejsca pobytu męczą mnie zaparcia. Staram się wybierać pociąg albo samolot jeśli już.

Coś o tym wiem ... A podczas podróży ciężko jest zrobić sobie jakąś herbatkę ziołową. Ale jakiś czas temu dostałam od znajomej bardzo fajny środek Regulax Krewel Meuselbach na zaparcia. Zadziałał łagodnie, nie spowodował jakiegoś wielkiego przeczyszczenia, ale najważniejsza była jego fajna forma - owocowe pastylki do żucia. Tak więc idealne, aby je zabrać ze sobą w podróż ;)
onaion

Postautor: wertykalny » 26 maja 2017, 14:09 - pt

Ja wybieram się razem z moją szkołą tańca na royal dance camp do Kołobrzegu. Będziemy mieć tam codziennie zajęcia taneczne i już nie mogę się doczekać. wakacje spędzone aktywnie to cos, co najbardziej lubię.
wertykalny

Postautor: Magelan60 » 30 maja 2017, 10:41 - wt

A jak radzicie sobie z dziećmi w podróży? Nasze dzieci kiepsko znoszą długo godziny w samochodzie. W tym roku jednak planujemy zakup pakietu edukacyjnego (opis możliwości na stronie http://fonring.pl/zabawy-przyjemne-i-pozyteczne/). Może w tym roku będzie lepiej w drodze :/
Magelan60

Postautor: Trikardo75 » 01 czerwca 2017, 08:47 - czw

Wakacje to świetny czas aby odpocząć od dnia codziennego. My z całą rodzinką wyjeżdżamy do Włoch - pod Rzym na kemping.
Mamy zamiar trochę pozwiedzać Rzym, trochę poleżeć na basenie i trochę pojeździć nad morze. Błogie leniuchowanie sprzyja
relaksowi takiemu ja czytanie książek. Przyznam że w ciągu roku czytam mało, dlatego z reguły na wakacje zamawiam coś nowego
co ma w swojej ofercie PWN, najczęściej zaglądam do działu nowości https://ksiegarnia.pwn.pl/nowosci-pwn
Trikardo75

Postautor: Rozetrqa » 01 czerwca 2017, 12:04 - czw

Bieszczady na rowerach :D. Świetna sprawa, kondycja poleci, fun jest a i czas ze znajomymi można fajnie spędzić ! :D
Rozetrqa

Postautor: pola_piasecka » 02 czerwca 2017, 12:23 - pt

Kocham morze a wiec w tym roku nie bezie inaczej
pola_piasecka

Postautor: maślanka » 10 czerwca 2017, 12:47 - sob

Ja w tym roku razem ze znajomymi wybieramy się na letni obóz royal dance camp w Kołobrzegu. jedziemy razem z grupa taneczną i codziennie będziemy mieć fajne zajęcia. Już nie mogę się doczekać!
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: andrzej982 » 11 czerwca 2017, 08:53 - ndz

najlepiej nad morze i p osprawie
andrzej982

Postautor: Jinx » 13 czerwca 2017, 05:56 - wt

Jak ktoś się wybiera do Krakowa to mogę polecić fajny hotel http://www.bestwesternkrakow.pl/. Nie na każdą kieszeń, bo to raczej hotel z wyższej półki (z sauną i basenem), ale jak już komuś nie żal pieniędzy, a chce sobie sprawić trochę luksusu, to czemu nie. I lokalizacja świetna! Korzystałem z ich usług i jestem zadowolony
Jinx

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne