wasze wakaczjne plany

Dyskusje na różne tematy

Re: wasze wakaczjne plany

Postautor: maślanka » 01 września 2017, 13:52 - pt

Mybylismy na dolnym śląsku w Kudowie-Zdroju. Bardzo fajne miejsce, pełne uroku, można tam wypocząć :) My nocowaliśmy w apartamentach Kudowa-Zdrój na ul 1 maja :)
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: ubonik88 » 05 września 2017, 10:12 - wt

Ja jadę na drugie wakacje w 2 połowie września do Hiszpanii.
ubonik88

Postautor: gracjana » 05 września 2017, 12:43 - wt

Ja w tym roku byłam w Chorwacji. Kwaterę rezerwowałam przez Bookapart, znalazłam też loty w nienajgorszej cenie. Było bardzo miło.
gracjana

Postautor: DanielaMT77 » 08 września 2017, 14:49 - pt

Ja juz szukalam jakie sa ciekawe miejsca podkarpacie i zaplanowalam sobie swietna wycieczke. Zwiedzimy z rodzinką Krosno i pelno roznych atrakcji w okolicy. Niestety tak urlopy siadly nam ze koncowka wrzesnia zostala nam na wypoczynek ale mam nadzieje ze jeszcze cos z tego lata urwiemy :)
DanielaMT77

Postautor: maślanka » 11 września 2017, 23:42 - pn

Jeśli chodzi o wakacje noto my wybieramy sie z męzem na mazury a nasze dzieci jadą na kolonię z Tropem Przygody http://www.tropemprzygody.pl/ nad morze. Bardzo fajna firma, organizują świetne te wyjazdy dla dzieciaków :)
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: wertykalny » 20 września 2017, 06:24 - śr

polecam podróżować zimą, zwłaszcza w dalsze rejony świata, bo wtedy nie ma aż tylu turystów z europy, można lepiej poznać lokalną kulturę. my z żoną już jakiś czas tak podróżujemy, zwykle koniec roku albo poątek, w lutym tego roku był izrael, na początku przyszłego afryka, ale nie wyrbaliśmy jeszcze dokładnie, co chcemy. ale już któryś wyjazd z kolei byliśmy z trade&travel, świetnie nam się z nimi podróżuje i pewnie wybierzemy coś z ich oferty
wertykalny

Postautor: majcia » 27 września 2017, 13:45 - śr

Ja byłam na wakacjach we Władysławowie. Miałam wynajęty całkiem fajny, przyjemny apartament na Bookaparcie w dobrej lokalizacji Pogoda była całkiem fajna, a ja mogłam sobie spokojnie odpocząć.
majcia

Postautor: wertykalny » 01 października 2017, 23:35 - ndz

Ja też byłem za granicą w te wakacje. Tym razem udalismy się do Hiszpanii z biurem podróży http://damar.com.pl Muszę przyznać, że w Hiszpanii byłem pierwszy raz, ald zrobiła na mnie duże wrażenie. hotel oferowany przez biuro podroży był bardzo ładny, z basenem. Nie mogłem sobie wymarzyc lepszych wakacji.
wertykalny

Postautor: damian0884 » 24 października 2017, 16:20 - wt

jeżeli chodzi o pozbycie się jakichkolwiek odpadów remontowych, to warto skorzystać z Panów z firmy Irtrans. Panowie nie tylko wywożą gruz, ale również sami go znoszą z pięter. A to było dla ważne. No bo wyburzyć ścianę to potrafię sam, tylko to noszenie gruzu z 4 piętra....ehh :)
damian0884

Postautor: ilonna » 25 października 2017, 10:49 - śr

Póki co jeszcze nie myślę o letnich wakacjach, na razie skupiam się na zimowych. Szukamy z mężem fajnego miejsca w Polsce albo gdzieś niedaleko za granicą, w którym są ładne, widokowe trasy na narty biegowe. Myśleliśmy o słowackich Tatrach, ale jeszcze nie wiem gdzie dokładnie się wybierzemy.
ilonna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne