Praca za granica?

Dyskusje na różne tematy

Re: Praca za granica?

Postautor: szafirek » 16 września 2016, 13:18 - pt

A wiecie, że nawet młode osoby mogą wyjechać bezpiecznie i legalnie do pracy za granicę? Tutaj - http://aupair.aifs.pl/ oferują program pracy w USA w charakterze opiekunki. Dostaje się bezpłatne wyżywienie i nocleg u ludzi, u których opiekuje się dzieckiem. Dodatkowo kieszonkowe, płatny urlop i możliwość szlifowania języka. Świetna opcja!
szafirek

Postautor: maślanka » 02 października 2016, 00:32 - ndz

Praca za granicą to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Przynajmniej można coś sobie zarobić. Poszukajcie na stronie agencji eurokotakt, tam mają dużo ofert z różnych krajów.
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: mallema » 03 października 2016, 10:31 - pn

Moja mama pracuje jako opiekunka osoby starszej w Niemczech... To był bardzo dobry pomysł, zarabia dużo więcej niż w Polsce. Poza tym jest po 50 i miała ciężko coś znaleźć na miejscu :)
mallema

Postautor: Trylior » 07 października 2016, 10:02 - pt

Sam zastnaawiam się nad wybraniem się do pracy za granicę, póki co brak odwagi ale co raz bardziej się do tego skłaniam.
Trylior

Postautor: Rusałka » 06 stycznia 2017, 21:07 - pt

Zamiast uciekać za granice to może warto pomyśleć jak zarobić w kraju? Może własny biznes jest dobrym rozwiązaniem? Ja tez juz miałam wyjeżdżać ale w końcu postanowiłam, że chce pracowac na własne konto. Przeglądam różne oferty franczyzowe. Zainteresowała mnie opcja otwarcia własnej smażalni ryb z http://krajowy.biz/firma,rybkodajniapl . Nie potrzeba dużego wkładu finansowego. Firma franczyzowa pomaga w rozkręceniu biznesu Spójrzcie sami na tą ofertę:
Przewidywana kwota inwestycji
38 tyś zł koszt zakupu wyposażonej przyczepy
wykaz sprzętu w przyczepie:
- mikrofalówka 25l, moc po 0,9KW
- 2 frytownice firmy CATERINA 5l moc po 2,6KW
- lada chłodnicza 350l, temperatura 0 stopni do 10 stopni
- kontakt grill CATERINA 1,8 KW
- szafa mroźnicza 350l -10 stopni do -25 stopni
- nadstawka chłodnicza 140 cm
opłata wstępna 0 zł
opłata marketingowa 0zł
miesięczna opłata franczyzowa 800 zł netto
Lokalizacja mobilnej przyczepy pozostaje do decyzji franczyzobiorcy
Rusałka

Postautor: Miki » 05 lutego 2017, 22:07 - ndz

Praca zagranicą jest bardzo opłacalna bo jest dobrze płatna. Sporo kobiet wybiera pracę w charakterze opiekunki osób starszych.
Jeżeli i Ciebie interesują takie oferty to ja polecam Ci zajrzeć do nich http://www.curaform.pl/ bo mają sporo takich ofert wraz z opisem podopiecznego co jest bardzo istotne- ze względu na to,że każdy zna swoje możliwości i umiejętności :)
Miki

Postautor: piotrzz04 » 10 lutego 2017, 17:25 - pt

zarobisz 4 razy wiecej
piotrzz04

Postautor: Sunnkredio » 13 kwietnia 2017, 18:02 - czw

Grunt, żeby się nie naciąć. Szwagier szukał dość długo stałej pracy za granicą, kilka razy się naciął. Dopiero jak przez agencje Brasco Recruitment szukał to poszło sprawnie. Ma pracę na legalu, warunki też okej, a nawet agencja wyslała go na darmowy kur jezyka niemieckiego.
Sunnkredio

Postautor: pola_piasecka » 02 czerwca 2017, 12:37 - pt

warto zaryzykować bo możesz zmienić swoje życie
pola_piasecka

Postautor: Rucen » 21 września 2017, 15:32 - czw

Powiem waz, że ostatnio trochę jeżdżę do pracy do Niemiec i jeśli chodzi o przewozy do holandii i niemiec to na prawdę solidną firmą jest RKTRANS. Mają bardzo eleganckie busy i zawsze są na czas. Jeszcze nigdy się nie zawiodłem podróżując z nimi. A pracując za granicą warto jest mieć odpowiedni transport!
Rucen

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne