Sezon przeziębień

Dyskusje na różne tematy

Re: Sezon przeziębień

Postautor: darug » 05 stycznia 2018, 23:29 - pt

Ja właśnie chyba się przeziębiłem, strasznie boli mnie gardło i nie mogę praktycznie nic mówić. Na http://boligardlo.pl/choroby-zakazne-jak-sobie-radzic-z-przeziebieniem/ czytałem coś na ten temat i staram się już temu przeciwdziałać, ale sam nie wiem co z tego wyjdzie. Mam nadzieje, że szybko się wylecze
darug

Postautor: exkalibbur » 09 stycznia 2018, 01:36 - wt

Co roku straszą tym sezonem przeziębień, a w gruncie rzeczy wcale nie jest jakoś tragicznie nigdy.
exkalibbur

Postautor: bierendaa » 09 stycznia 2018, 11:52 - wt

Najlepsze są domowe sposoby!
bierendaa

Postautor: bura_g » 12 stycznia 2018, 15:37 - pt

Ja polecam codziennie pić herbatkę z sokiem malinowym i cytrynką, a do tego zapobiegawczo przyjmować witaminę C w tabletkach.
bura_g

Postautor: Rusałka » 12 stycznia 2018, 22:19 - pt

Ja myślałam, że mam nawracające przeziębienie a okazało się, że to alergia na kurz ;/ masakra, dosłownie ciagle miałam katar. Poza tym zanieczyszczone powietrze bardzo źle wpływa na drogi oddechowe. Zastanawiam się nad kupnem oczyszczacza marki Haus&Luft. Czytałam u nich ba stronie o działaniu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie http://www.haus-luft.com/czystosc-powie ... a-zdrowie/ . Haus&Luft proponuje bardzo dobre oczyszczacze, które nie tylko filtrują powietrze z kurzu ale także doskonale sprawdzają się w oczyszczaniu z pyłków, bakterii a nawet sierści zwierząt. Co sądzicie o takim sprzęcie? Warto kupic?
Rusałka

Postautor: rafal » 16 stycznia 2018, 17:53 - wt

Niezbyt jestem w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. Nie jest to moja dziedzina...
Świadomość, system wartości, uczucia, troski, wszystko znika.
rafal

Postautor: Wiktoria82 » 23 stycznia 2018, 19:41 - wt

Warto także spróbować korzystać z naturalnych antybiotyków, np. czosnku. Bardzo często zapominamy o takim leczeniu, a ono jest dużo bardziej naturalne dla naszego organizmu.
Najlepszy system do zarządzania produkcją w firmie znajdziecie na ax-dynamics.com
Wiktoria82

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne