Sprzęt do rehabilitacji

Dyskusje na różne tematy

Sprzęt do rehabilitacji

Postautor: Kirkka » 19 listopada 2015, 13:02 - czw

Jeśli kiedyś będziecie potrzebować specjalistycznego sprzętu do rehabilitacji w dobrej cenie to polecam odwiedzić sklep juventas.pl/sprzet-rehabilitacyjny/osprzet-do-kabiny-ugul-do-ugula/ , znajdziecie tam bardzo różnorodny asortyment dla profesjonalnych gabinetów i nie tylko :)
Kirkka

Re: Sprzęt do rehabilitacji

Postautor: Vinop » 13 lutego 2017, 09:15 - pn

Ja polecam zajrzeć na stronę https://www.omega-fitness.pl/rowerki-tr ... t-290.html Rower stacjonarny z magnetycznym systemem oporu stworzony do treningu w domu. To urządzenie, dzięki któremu Twoja sylwetka pozbędzie się kilogramów, a kondycja i krążenie ulegną poprawie. Rowerki często są używane podczas rehabilitacji i dla pacjentów dochodzących do zdrowia.
Vinop

Postautor: szaraczek103 » 16 lutego 2017, 13:39 - czw

Sprzęt do rehabilitacji jest bardzo drogi, lepiej zapisać sie do ośrodka na zabiegi lub jeździć na turnusy. Moja żona jeździ z naszym synem wlaśnie na takie dłuższe turnusy rehabilitacyjne do ośrodka stobno. Rehabilitacja jest tam na naprawdę wysokim poziomie. Zabiegi sa dobierane indywidualnie, przez co jest bardziej profesjonalnie.
szaraczek103

Postautor: Magelan60 » 17 lutego 2017, 10:19 - pt

A czy według was do rehabilitacji kolana będzie lepszy rower stacjonarny czy orbitrek o jakim mówią tutaj vimuzblog.wordpress.com? Miałem operację i mam zalecony niby rowerek ale nic mi nie daje :/ Może orbi byłby lepszy?
Magelan60

Postautor: różnorodna » 18 lutego 2017, 21:18 - sob

A co sadzicie o takich wyjazdach do hoteli oferujacych spa i fizjoterapie? Znajomi jezdza do hotelu Kopieniec (www.kopieniec.pl) i bardzo chwala ich SPA. Ja jednak ze wzgledu na zdrowie wolalabym wybrac opcje fizjoterapii :) Wyczytalam gdzies, ze maja tam swietnych fachowcow i bardzo nowowczesne zaplecze. Korzystaliscie kiedys ztego typu wyjazdow?
różnorodna

Postautor: spicybartek » 20 marca 2017, 10:35 - pn

Mój syn na rehabilitację jeździ do ośrodka stobno. Ma tam profesjonalną opiekę i zawsze zapewniamy mu dłuższy, dwutygodniowy turnus. Zauważamy, że czuje się po nim znacznie lepiej, zresztą ma tam indywidualnie dobierane zabiegi, co musi skutkować poprawą.
spicybartek

Postautor: Magelan60 » 21 kwietnia 2017, 07:58 - pt

Obrazek
Magelan60

Postautor: wallisa » 26 kwietnia 2017, 09:08 - śr

Najlepszy sprzęt do rehabilitacji mają w Natural Medical, miałam tam robione zabiegi magnetoterapii urządzeniem viofor. Dopiero one tak naprawdę zaczeły przynosić ulgę, a dowiedziałam się o nich czekając na swoją kolej pod gabinetem masażu leczniczego. :)
wallisa

Postautor: pikolo » 21 maja 2017, 20:44 - ndz

Jak będziemy potrzebowali rehabilitacji, to nie będziemy kupować specjalnie sprzętu do tego, tylko wybierzemy się do specjalistów. Sam jakiś czas temu miałem uraz kolana i chodziłem do p. Elżbiety Gawłowskiej http://www.gawlowska.com.pl/fizjoterapeuci/. Świetne Centrum Rehabilitacyjne w samym prawie rynku.
pikolo

Postautor: Kinka » 19 czerwca 2017, 13:38 - pn

Jeśli potrzebuję rehabilitacji to stawiam w tej sprawie na fachowców z medikar home care. Sama nigdy bym na własna rękę nie próbowała się leczyć tym bardziej po urazach czy też złamaniach. Ostatnio po złamaniu ręki miałam długa rehabilitacje i kupowałam specjalny sprzęt do jej ćwiczenia samej w domu ale to rehabilitant mi powiedział co mogę kupić i jak ćwiczyć.
Kinka

Wróć do Rozmowy ogólne