Jak dbacie o cerę?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jak dbacie o cerę?

Postautor: wertykalny » 14 grudnia 2016, 21:31 - śr

Moja dziewczyna bardzo dba o swoją cerę. Smaruje się kremami i chodzi go kosmetyczek. Ostatnio odwiedziła nawet gabinet medycyny estetycznej Dermedika i zrobiła sobie zabieg mezoterapii igłowej u Karoliny. Rzeczywiście po zabiegu jej twarz wyglądała ładniej.
wertykalny

Postautor: Momo » 15 grudnia 2016, 11:47 - czw

Są dużo prostsze sposoby na ładną cerę. Słyszałeś może o preparacie nazwie krem na blizny? Bardzo dużo może zdziałać z pozostałościami np. po ospie. Moja dziewczyna się tak wyleczyła.
Momo

Postautor: Momo » 20 grudnia 2016, 11:43 - wt

Ja stosuję krem na noc i na dzień. Piję także zioła oczyszczające a każdego wieczoru stosuję odżywkę do rzęs. Czytałam ostatnio opinie o Revitalash i myślę, o jej zakupieniu. Teraz używam zwykłej odżywki.
Momo

Postautor: Kalina1 » 20 grudnia 2016, 22:33 - wt

a co myślicie o makijażu permanentnym ? Myślę ,że to o wiele lepszy sposób niż stosowanie specyfików niewiadomego pochodzenia na oczy brwi czy usta. Sama poddałam się takiemu zabiegowi na podkreślenie konturów ust w Twoim Zaciszu. Ten zabieg http://www.twojezacisze.pl/oferta/makij ... y-ust.html kompletnie wyeliminował mój kompleks małych ust i czuję się teraz bardziej kobieco. Wystarczy teraz podkreślić je dobrą szminką i wyglądają bosko :)
Kalina1

Postautor: jeremy » 22 grudnia 2016, 14:17 - czw

Ja też staram się dbać o swoją cerę. Ostatnio dziewczyna namówiła mnie na zabieg mezoterapii igłowej w gabinecie Dermedika w Krakowie. Nie był to przyjemny zabieg, ale moja skóra wygląda dużo, dużo lepiej!
jeremy

Postautor: Blistka » 26 grudnia 2016, 17:08 - pn

Raczej tylko odpowiednią dietą. Na przykład ostatnio wyczytałam na blogu https://kcalmar.com/blog/ odnośnie nasion lnu, że poza właściwościami zdrowotnymi, ma też świetne zastosowanie w kosmetyce. Więc wychodzi na to, że dbając o zdrową dietę, wpływamy również niesamowicie na wygląd. Wtedy nie potrzeba drogich zabiegów i wyszukanych specyfików. Na wygląd zewnętrzny trzeba zapracować od środka. ;) Poza tym na w/w blogu mają masę różnych ciekawych porad i informacji, po które warto sięgnąć.
Blistka

Postautor: różnorodna » 28 grudnia 2016, 11:33 - śr

Ja staram się bardzo dbać o swoją cerę. Wcześnie zaczęłam używać kremów przeciwzmarszczkowych, a ostatnio byłam nawet na wypełnianiu zmarszczek w gabinecie Dermedika w Krakowie. Od razu wyglądam młodziej, zmarszczki się wygładziły a ja jestem strasznie zadowolona z rezultatu.
różnorodna

Postautor: Rusałka » 29 grudnia 2016, 13:49 - czw

Ja skorzystałam kilka razy z zabiegu odmładzania twarzy w Klinice Piękna , którą prowadzi Joanna Gęsicka. Niestety skóra na mojej twarzy nie jest już tak jędrna jak za młodych lat więc postanowiłam trochę poprawić urodę :) Nie żałuję tego wcale, czuję się doskonale i wyglądam sporo młodziej ale całkiem naturalnie.
Rusałka

Postautor: Trikardo75 » 29 grudnia 2016, 23:45 - czw

Na cięższe przypadki sprawdza się u mnie w rodzinie krem Avene https://www.apteka-melissa.pl/produkt/a ... ,1198.html Formuła dermokosmetyku została opracowana z myślą o skórze podrażnionej i uszkodzonej u niemowląt, dzieci i dorosłych. Krem jest odpowiedni przy pieluszkowym zapaleniu skóry, po niewielkich zabiegach dermatologicznych, podczas pielęgnacji ran chirurgicznych. Działa jak „naturalny plaster ochronny”.
Trikardo75

Postautor: Kinka » 17 stycznia 2017, 19:45 - wt

Jako, ze moja cera jest strasznie wrażliwa odpowiednio dobieram kosmetyki do niej. Najbardziej przypadły mi do gustu te kremy http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owni ... w9135.aspx . I co najważniejsze zaskoczyły mnie swoja skutecznością.
Kinka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne