Ciekawe blogi

Dyskusje na różne tematy

Ciekawe blogi

Postautor: Kirkka » 30 października 2015, 20:03 - pt

Witam,

Jestem ciekawa czy czytujecie systematycznie jakieś blogi? A jeśli tak to jakie i co polecacie? Mnie urzekł blog parentingowy http://www.olomanolo.pl/ , jest tam dużo wpisów o dzieciach, i życiu w ogóle :)
Kirkka

Re: Ciekawe blogi

Postautor: monteo » 02 grudnia 2015, 08:52 - śr

Czasami zaglądam na blogi szczególnie te kulinarne. Ale jak lubisz czytać blogi to polecam ci książkę Dziennik 0-błędnik. Jest to książka pisana w formie bloga, mówi o wielu sprawach, przemyśleniach bohaterki, na poważnie i z humorem. A wysławianie się bohaterki ma sporo do życzenia, co wywołuje zabawne sytuacje.
monteo

Postautor: Sybilla » 03 grudnia 2015, 19:15 - czw

Ja ostatnio trafiłam na tą stronęhttp://www.tatento.pl i zostałam tam bardzo długo. Można poczytać o rozwoju dzieci, zdrowiu i edukacji. jeśli chodzi o blogi to bardzo lubię czytać rano do kawy. Jest tam cała baza i można wybierać. Interesują mnie też kreatywne zabawy, staram się w wychowaniu unikać elektroniki. Prace plastyczne, gry jak najbardziej wskazane. Sporo czytam na temat dzieci żeby ich dobrze ukształtować. A tutaj są artykuły eksperckie na wysokim poziomie.
Sybilla

Postautor: elka12 » 27 stycznia 2016, 17:58 - śr

Ja bardzo lubie blogi lifestylowe jak onelittlesmile czy mypinkplum :)
elka12

Postautor: monteo » 23 marca 2016, 16:35 - śr

Często szukam poradników z dietami i prawidłowym odżywaniem. A ostatnio też szukam poradnika na temat chora wątroba objawy jakie występują. W biurze wywiązała się na ten temat dyskusja. Jedni twierdzą że wątroba boli i szybko można zacząć leczenie i wprowadzić odpowiednią dietę. Druga grupa twierdzi że nie boli i nie wysyła żadnych sygnałów że jest z nią nie tak. Znacie jakieś dobre blogi medyczne, które zamkną naszą dyskusję.
monteo

Postautor: Trikardo75 » 14 czerwca 2016, 19:38 - wt

Ja uważam, że bardzo ciekawy blog to Alterweb. Blog traktujący o wszystkim co jest związane m.in. z prowadzeniem sklepu internetowego lub szeroko pojętego e-commerce. Poruszane są bardzo ciekawe kwestie z tej tematyki. Nie każda osoba zaczynająca biznes ma pojęcie jak wybrać domenę lub hosting, jaką platformę, co trzeba zrobić aby mieć wszystko w porządku od strony formalno prawnej, albo jak wyeliminować zagrożenia takie jak nieuczciwe praktyki konkurentów. Badzo ciekawy artykuł macie tutaj: http://alterweb.pl/-porownywarki-cenowe-nieuczciwe-zagrania-na-rynku-e-commerce
Trikardo75

Postautor: Momo » 15 czerwca 2016, 11:06 - śr

Ja zamiast blogów lubię czytać strony z konkretnymi poradami. Na przykład tutaj http://netgeeks.pl/laptop-do-gier/ jest porada dla kupujących laptopa do gier. Wszystko ładnie opisane i dodatkowo zamieszczona jest nawet lista polecanych maszyn. Z czegoś takiego zawsze warto skorzystać bo w sklepach stacjonarnych dość drogo :/
Momo

Postautor: lenka34 » 22 czerwca 2016, 19:48 - śr

ja czasami bukowskie czutam
lenka34

Postautor: marciniak » 12 lipca 2016, 16:42 - wt

Ja kompletnie nie przepadam za blogami. Uważam, że są bardzo tendencyjne. Zdecydowanie wolę szukać ciekawych informacji w internecie. I tak właśnie znalazłam niedawno portal edukacyjny Edutorial - bardzo ciekawa strona z wieloma wartościowymi artykułami. Warto poczytać.
marciniak

Postautor: Momo » 28 lipca 2016, 10:22 - czw

Szukacie ciekawych blogów? To polecę wam pewien blog a konkretnie artykuł gdzie dowiecie się wszystkiego na temat strojów kąpielowych. Zobaczcie sami: najlepsze stroje kąpielowe.
Momo

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne