Prezenty na święta

Dyskusje na różne tematy

Re: Prezenty na święta

Postautor: Kinka » 25 sierpnia 2017, 20:54 - pt

czesc meska dostaje butelke jakiejs wytrawnej whisky, czesc damska kosmetyki a dzieciaki albo klocki albo jakies kostiumy (zwykle zamawiam tu na necie https://godanparty.pl/ bo sa dobrej jakosci) W tym roku synowie dostali jeden arlekina a drugi pirata szkieletora :D a corka syrenke :)
Kinka

Postautor: marciniak » 01 września 2017, 00:00 - pt

No ja już nie raz wybierałam zegarki. Jest to taki elegancki prezent no i każdemu się przyda. Ostatnio upatrzyłam kilka na https://zegarmistrzlodz.com.pl/serwis-gwarancyjny-i-pogwarancyjny-inf-28.html. W tym roku wstępnie myślę o takim prezencie dla siostry. A oni mają duży wybór też damskich zegarków.
marciniak

Postautor: Edyta6 » 11 września 2017, 00:17 - pn

W sumie to jeszcze trochę czasu do świąt ale warto wcześniej przemyśleć taki prezent. Myślę ,że np. dla dziewczynki świetnym prezentem będzie taka laleczka http://www.niczchin.pl/94-lalki-bobasy- ... iszpanskie są bardzo przyjemne w dotyku i moja córka szaleje za nimi. Zdecydowanie różnią się od innych lalek bobasów, bo są bardziej realistyczne i wysokiej jakości.
Edyta6

Postautor: KasiaJo » 11 września 2017, 16:16 - pn

No tak! Święta już coraz bliżej, ja postanowiłam, że w tym roku zaplanuję wszystko dużo wcześniej. Dla męża znalazłam już wymarzony zegarek casio g shock czerwony o którym marzy już od dłuższego czasu, dlatego postanowiłam w tym roku zacząć zbierać wcześniej pieniądze i kupić mu wymarzony prezent :) Już nie mogę się doczekać jego miny jak go zobaczy!
KasiaJo

Postautor: palinka » 02 października 2017, 12:57 - pn

Ja w tym roku na pewno kupię mojej mamie jakąś ładną piżamkę i do kompletu szlafrok. Nad resztą rodziny jeszcze się nie zastanawiałam, ale póki co jest na to jeszcze trochę czasu :)
palinka

Postautor: rukola » 04 października 2017, 19:53 - śr

ja zwykle kupuje cos co sie obdarowywanemu przyda ;)
rukola

Postautor: alasek » 05 października 2017, 10:08 - czw

najpotrzebniejsze rzeczy :)
alasek

Postautor: Tosia » 08 października 2017, 13:42 - ndz

Ja też już zaczęłam się zastanawiać, bo zawsze za późno się za to zabieram i zdecydowanie za drogie prezenty w rezultacie kupuję. W tym roku dla męża wymyśliłam, tak mi się wydaje, prezent idealny, czyli casio pro trek. Mój mąż o tym zegarku już marzy od bardzo dawna, także mam nadzieję, że będzie zadowolony z prezentu!
Dla kobiety powinien liczyć się przede wszystkim wygląd! Elegancka kobieta zawsze powinna mieć na sobie elegancką biżuterię lub zegarek, który uzupełnia jej strój. Dla mnie zdecydowanie najlepszym wyborem są casio zegarki damskie!
Tosia

Postautor: ilonna » 12 października 2017, 12:07 - czw

Razem z mężem kupujemy sobie w tym roku narty biegowe i to będzie nasz prezent :) Rok temu przekonaliśmy się do tego sportu i bardzo nam się spodobał. Mamy już dość korzystania ze sprzętu z wypożyczalni biegówek, pora kupić własne "deski" :) Między świętami na Nowym Rokiem wybieramy się na biegówki do Jakuszyc, więc od razu skorzystamy z prezentu :)
ilonna

Postautor: Sunnkredio » 14 października 2017, 21:19 - sob

No święta tuż tuż więc trzeba zacząć myśleć o prezentach. Moim zdaniem dobrą opcją też są różnego rodzaju bony np. na zabiegi czy do fryzjera. Tutaj https://www.salonexpert.pl/ sobie moze wyszukać jakiś dobry salon fryzjerki i wykupić u nich bon. Teraz większość salonów takie bony już ma.
Sunnkredio

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne