Pożyczki jakie warunki

Dyskusje na różne tematy

Re: Pożyczki jakie warunki

Postautor: Edyta6 » 15 kwietnia 2017, 20:00 - sob

Jeśli chodzi o mnie to wybieram extraportfel . Pierwsza pożyczka to nawet 2000 zł dlatego bardzo na tym skorzystałam kiedy opłacałem leczenie mojej mamy,które ma problemy z sercem. https://www.extraportfel.pl/
Edyta6

Postautor: gugol » 19 kwietnia 2017, 12:16 - śr

wiesz to zależy jakie warunki da firma. Bardzo dobre opinie mają oni, https://kredyt123.pl/kredyt-dla-firm możesz sobie poczytać na stronie, choć i w internecie znajdziesz konkretne opinie. W każdym razie warto się zainteresować, bo jeżeli chodzi o instytucje poza bankowe to moim zdaniem przodują w dobrych warunkach.
gugol

Postautor: DanielaMT77 » 22 kwietnia 2017, 15:00 - sob

Ja ostatnio chciałam wziąć pożyczkę ale niestety nie mogła. Dowiedziałam się, że jestem w BIKu, byłam bardzo zaskoczona. Od razu poczytałam artykuł https://pl.getbucks.com/blog/jak-sprawd ... em-w-biku/ , który mi co nieco rozjasnil. Sami mozecie zglosic sie do BIKu i uzyskacie informacje na temat czy macie wiarygodnosc kredytowa.
DanielaMT77

Postautor: szafirek » 22 kwietnia 2017, 20:32 - sob

Zdarza się tak, że trzeba zdecydować się na zaciągnięcie kredytu, by spłacić inne zobowiązania finansowe... Niewiele banków traktuje wtedy osoby jako wiarygodnych kredytobiorców i odmawia im udzielenia pożyczki. Na szczęście są pożyczki na spłatę długów aczkolwiek przestrzegam, by korzystać z nim rozsądnie, tak by nie wpaść w spiralę długów. Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych to dobre rozwiązanie, jeżeli klient firmy pożyczkowej jest pewny, że kolejny dług będzie w stanie spłacić w terminie. Poczytajcie więcej na ten temat.
szafirek

Postautor: gacek34 » 15 maja 2017, 13:18 - pn

Warunki według są bardzo dobre. Dużo lepsze niż u innych firm.
gacek34

Postautor: bluee » 20 maja 2017, 14:59 - sob

Na rynku jest obecnie wiele firm, które oferują tego typu rozwiązania. Moim zdaniem wszystko jest na ludzi i nie ma nic złego w tym, że od czasu do czasu zdarza się nam korzystać z takich ofert. Ja ze swojej strony polecam ofertę firmy Kredyt OK. Jasne i uczciwe warunki, bez zbędnych formalności, szybka decyzja. Miejsce sprawdzone i godne polecenia.
bluee

Postautor: kamaa87 » 24 maja 2017, 19:38 - śr

Ostrzegam przed braniem lichwiarskich pożyczek. Mnie prawie wykończyła jedna z nich, którą wzięłam na rzecz spłaty innego kredytu. Procenty rosły szybciej niż grzyby po deszczu i bardzo często odwiedzali mnie podejrzani panowie.
kamaa87

Postautor: Magelan60 » 13 czerwca 2017, 08:35 - wt

Na stronce https://procredito.pl/kredyty/kredyt-gotowkowy masz opisane warunki otrzymania kredytu w danym banku. To znacznie ułatwia wybór.
Magelan60

Postautor: Upper » 24 czerwca 2017, 19:13 - sob

Zamierzam rozpocząć działalność gospodarczą. Niestety nie mam możliwości rejestracji firmy w miejscu zamieszkania, natomiast samą działalność będę wykonywał w domu (usługi internetowe on-line) Jak sprawdziłam ceny wynajmu zwykłego biura, to doliczając ZUS i podatki wyszło mi, że więcej dostanę na bezrobociu , dlatego zastanawiam się nad ofertą biura wirtualnego. Przykładowo za rok wynajęcia z obsługą korespondencji, jak policzyłem wyszło mi mniej niż za miesiąc wynajmu tradycyjnego biura, gdzie i tak bym nie przesiadywał. Jedynie nad czym się zastanawiam, to czy przy takim biurze w banku nie będę miał problemów. Zakładając konto on line, bank wysyła umowę kurierem. I tu pytanie, korespondencja jest odbierana, owszem, ale umowy za mnie nie podpiszą, zresztą sam bym na to się nie zgodził, by ktoś w moim imieniu podpisał umowę z bankiem. Na stronie mBanku w zakładce dotyczącej bankowości korporacyjnej https://www.mbank.pl/msp-korporacje/obsluga-biezaca/rachunki/zintegrowany-rachunek-bankowy/ nie widziałem żadnej wzmianki na ten temat, bo chyba powinna być gdyby było inaczej prawda? Bo czekać pół dnia na kuriera? Czy bank nie będzie miał zastrzeżeń, jeżeli umowa (adres firmy) jest inny niz miejsce gdzie kurier ma dotrzeć z umową? Bo jak na razie, widzę same plusy takiego rozwiązania jak opisałem. Tylko ten jeden minusik?
Upper

Postautor: wawi » 06 lipca 2017, 21:29 - czw

Jestem zainteresowany. Zarabiam około 3tysiące złotych. Ile mógłbym dostać jednorazowo, nie jestem nigdzie zadłużony.
wawi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne