jaka pralka

Dyskusje na różne tematy

Re: jaka pralka

Postautor: płaczka » 24 lipca 2017, 21:06 - pn

Mogę polecić Bosch VarioPerfect, podpowiedział mi o niej ten ranking pralek https://www.euro.com.pl/artykuly/wszystkie/artykul-ranking-pralek-pralko-suszarek.bhtml. Rzeczywiście dobry sprzęt, wąska, z funkcją antyalergiczną, bardzo oszczędna (klasa A+++). I baaardzo pojemna.
płaczka

Postautor: rwanko » 25 lipca 2017, 11:37 - wt

ja kupuję zawsze to co jest akurat na promocji, dobrą pralkę można już dostać w cenie 1000 złotych polskich
rwanko

Postautor: Borys33 » 09 listopada 2017, 19:01 - czw

W promocji bardzo chętnie wszyscy kupują. Ja też bym tak zrobił, tylko musi mieć walory, których potrzebuje nowoczesna pralka. Do przeczytania w artykule o kupowaniu pralki https://podpowiadamy.pl/pralki-pralkom-nierowne-na-co-zwracac-uwage-przy-kupowaniu-pralki/. Nawet fakt, że będzie z promocji, nie przysłoni mojego niezadowolenia z nieekonomicznego poboru prądu i wody.
Borys33

Postautor: Bawaria » 09 listopada 2017, 19:07 - czw

Wszystko zależy czego oczekujesz? Ja np. mam Candy i jestem zadowolona. Ma 7 kilo wsadu, dużo programów, w tym do prania z mniejszą ilością wody na pół wsadu. To co najważniejsze, to czy łatwo wyciąga się pojemnik na detergenty (żeby myć) i zawieszenie drzwiczek (tych frontowych) - moje mają metalowe zawiasy, a nie plastikowe.. To ma duże znaczenie przy małych dzieciach, które często uwieszają się na drzwiczkach :D
Bawaria

Postautor: Wernyk » 09 listopada 2017, 20:19 - czw

Każda pralka ma swoje wady i zalety, ja biorę małą, ale Ty jak wolisz.
Wernyk

Postautor: Miki » 16 listopada 2017, 21:27 - czw

Ja postawiłam na zwyczajną pralkę bez żadnych bajerów bo są one mi nie potrzebne. Jeżeli już na coś bardziej zwracam uwagę to są to środki piorące. Bardzo dobrze spisują się perły piorące perlux. Wiele osób mi je polecało i właśnie w najbliższym czasie będę je próbować. Mam nadzieję, że sprawdzą się równie dobrze jak u moich znajomych :)
Miki

Postautor: krzesimir26246 » 16 listopada 2017, 23:22 - czw

Jak najmocniej bezawaryjna bo inaczej potem pojawiają się tylko dodatkowe problemy których naprawa potrafi kosztować tyle co nówka sztuka pralka !
krzesimir26246

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne