dekoracja wnętrz

Dyskusje na różne tematy

Re: dekoracja wnętrz

Postautor: orami » 22 września 2016, 13:18 - czw

Popatrzałabym na homebooku, albo np. dom.wp.pl też bywa pomocny :)
orami

Postautor: Czamboryna » 26 września 2016, 13:11 - pn

Ślicznie wyglądaja
Czamboryna

Postautor: Miki » 28 września 2016, 22:11 - śr

Dekoracja wnętrz to jedno, a wygoda w domu to drugie.
W domu bardzo wygodną opcją są rolety i te inteligentne.
Warto się w nie zaopatrzyć. Dostaniesz je np tutaj https://inteligentne-rolety.pl/oferta w doość przystępnej cenie :)
Miki

Postautor: szafirek » 29 września 2016, 14:26 - czw

Teraz coraz modniejsze stają się fototapety. Kiedyś kojarzyły mi się głównie z czasami PRL-u ale teraz wracają w wielkim stylu. Potrafią na prawdę dodać pomieszczeniom szczypty oryginalności. I nadają się do salonów, kuchni, łazienek. Można obejrzeć różne wzory i motywy w sklepach online. W tym są ciekawe - http://decoboo.pl/fototapety-2-Tematy.html
Fajne!
szafirek

Postautor: wertykalny » 07 października 2016, 10:08 - pt

W dekoracjach i urządzaniu wnętrz ufam specjalistom i im to pozostawiam, dlatego też urządzanie domu jak i projekt zleciłem domywzieleni.pl, żona akurat nie mogła się zająć b omiała małe dziecko któremu musiala się poświecic, a to jednak super rozwiazanie. Słuchają potzreb klienta, dopasowują się no i sa profesjonalistami z doswiadczeniem.
wertykalny

Postautor: marciniak » 07 października 2016, 10:17 - pt

A myśleliście o takich dodatkach jak rolety i żaluzje? Warto wziąć je pod uwagę i dopasować kolorem do ścian oraz mebli. Na stronie http://verti-hor.pl/ znajdziecie ogromny wybór najróżniejszych żaluzji, rolet i plisów. Do Was należy decyzja co wybierzecie :)
marciniak

Postautor: airbus » 07 października 2016, 11:54 - pt

ja chyba sobie jakies fototapety zrobie w pokoju :D
airbus

Postautor: Momo » 18 października 2016, 11:09 - wt

Mi nie potrzebny jest nowy materac tylko nowa żona :( Chrapie całą noc. Tak chrapie, że zatyczki do uszu muszą zakładać zatyczki do uszu. Myślę o zabiegu laserem (tutaj www.niechrapanie.pl). Myślicie, że to ją wyleczy w końcu?
Momo

Postautor: lummiinna » 22 października 2016, 14:43 - sob

Meble sosnowe oczywiście są na pewno lepsze niż z jakiejś sklejki, ale jeśli drewno to ja stawiałabym na meble francuskie warszawa. Wiem, ze trochę drożej wychodzi, ale w perspektywie czasu to naprawdę bardziej się opłaca, tym bardziej, ze teraz jest taka konkurencyjność na rynku wiec te ceny nie są jakieś wygórowane. Na przykład oni powalają i cenami i dizajnem !
Szukacie dobrej jakości mebli ? Zajrzyjcie koniecznie na meble francuskie warszawa o właśnie niesamowita oferta firmy Indigo Decor lidera w branży mebli w Polsce !
lummiinna

Postautor: ManiaM » 23 października 2016, 15:45 - ndz

Fajne inspiracje :)
ManiaM

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne