Przedpokój

Dyskusje na różne tematy

Re: Przedpokój

Postautor: Anika » 09 maja 2017, 21:57 - wt

Mnie osobiście pomysł z fototapetą w przedpokoju bardzo się podoba. Jeżeli bowiem jest on wąskim pomieszczeniem, na pewno za sprawą takiego właśnie rozwiązania, możemy je optycznie powiększyć. Niemniej jednak musimy pamiętać o tym, aby wybierać takie produkty jak te z oferty http://www.fototapetyinfo.pl . Nie zawierają one bowiem szkodliwych zarówno dla środowiska jak i naszego zdrowia różnych odmian solwentów. Dzięki temu można je z powodzeniem umieszczać nawet w pokojach dziecięcych, czy też żłobkach i na pewno będą się tam pięknie prezentowały przez długie lata.
Anika

Postautor: lojak33 » 11 maja 2017, 12:34 - czw

Ja nie lubię jak w przedpokoju jest coś oprócz butów i kurtek
lojak33

Postautor: dzastina » 19 maja 2017, 12:27 - pt

U mnie w przedpokoju jest duza szafa w zabudowie i szczerze to bez niej nie wiem jakbym sie pomiescila ze wszystkimi zeczami.
dzastina

Postautor: Ala25 » 22 maja 2017, 10:00 - pn

Ja mam dużą szafę z lustrem i obniżany sufit
Ala25

Postautor: marciniak » 24 maja 2017, 04:37 - śr

Przedpokój to takie niby nic ale jak się człowiek postara to można zrobić coś z niczego. Dobrze jest dodać kilka fajnych rzeczy które ocieplą trochę to pomieszczenie. dobrze żeby było tam coś więcej niż szafa. Widziałam ostatnio takie fajne koszyczki czy nawet sztuczne kwiatki na http://desideradesign.pl/. Fajnie by to wyglądało, bo zazwyczaj przedpokój jest raczej surowy i jałowy. Na szczęście teraz jest taki wybór dekoracji że on nie musi wyglądać tak smutno.
marciniak

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne