Przedpokój

Dyskusje na różne tematy

Re: Przedpokój

Postautor: Anika » 09 maja 2017, 21:57 - wt

Mnie osobiście pomysł z fototapetą w przedpokoju bardzo się podoba. Jeżeli bowiem jest on wąskim pomieszczeniem, na pewno za sprawą takiego właśnie rozwiązania, możemy je optycznie powiększyć. Niemniej jednak musimy pamiętać o tym, aby wybierać takie produkty jak te z oferty http://www.fototapetyinfo.pl . Nie zawierają one bowiem szkodliwych zarówno dla środowiska jak i naszego zdrowia różnych odmian solwentów. Dzięki temu można je z powodzeniem umieszczać nawet w pokojach dziecięcych, czy też żłobkach i na pewno będą się tam pięknie prezentowały przez długie lata.
Anika

Postautor: lojak33 » 11 maja 2017, 12:34 - czw

Ja nie lubię jak w przedpokoju jest coś oprócz butów i kurtek
lojak33

Postautor: dzastina » 19 maja 2017, 12:27 - pt

U mnie w przedpokoju jest duza szafa w zabudowie i szczerze to bez niej nie wiem jakbym sie pomiescila ze wszystkimi zeczami.
dzastina

Postautor: Ala25 » 22 maja 2017, 10:00 - pn

Ja mam dużą szafę z lustrem i obniżany sufit
Ala25

Postautor: marciniak » 24 maja 2017, 04:37 - śr

Przedpokój to takie niby nic ale jak się człowiek postara to można zrobić coś z niczego. Dobrze jest dodać kilka fajnych rzeczy które ocieplą trochę to pomieszczenie. dobrze żeby było tam coś więcej niż szafa. Widziałam ostatnio takie fajne koszyczki czy nawet sztuczne kwiatki na http://desideradesign.pl/. Fajnie by to wyglądało, bo zazwyczaj przedpokój jest raczej surowy i jałowy. Na szczęście teraz jest taki wybór dekoracji że on nie musi wyglądać tak smutno.
marciniak

Postautor: PannaMaja » 26 maja 2017, 22:37 - pt

Wielu z nas ma kłopot jak zaaranżować przedpokój. Problemem jest choćby dostęp do światła dziennego czy wielkość pomieszczenia. Nie warto więc zbyt dużo kombinować. Najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na prostotę. Fototapeta może imitować tradycyjną cegłę. Można jest je znaleźć choćby w sklepie foteks. Jej montaż jest jednak znacznie łatwiejszy (w dodatku jest znacznie mniej sprzątania :D ).
Załączniki
cegła.png
cegła.png (46.43 KiB) Przeglądany 975 razy
PannaMaja

Postautor: kasiazaleta » 26 czerwca 2017, 12:31 - pn

Zgadzam się, że fototapeta do przedpokoju jest idealnym rozwiązaniem.
kasiazaleta

Postautor: Piotras » 26 czerwca 2017, 12:50 - pn

Jakiś czas temu kleiłem taką fototapetę do przedpokoju. Wyszło rewelacyjnie. Wprawdzie j bym jednak zamówił w sklepie czarno białą - wydaje mi się, że do tego przedpokoju byłaby lepsza, ale i tak efekt jest.
Piotras

Postautor: Euryka » 14 sierpnia 2017, 02:04 - pn

No a ja muszę remontować wszystko od podstaw łącznie z wymianą drzwi niestety. Wprowadzam się do nowo kupionego mieszkania ale sporo w nim trzeba zrobić. Też myślę nad fototapetą albo płytkami takimi jak kamienie. No i drzwi bo potrzebuje wstępnie wymiany zewnętrznych. Znalazłam fajne na http://www.salon.makra-met.com.pl/. Muszę jeszcze tylko wtajemniczyć w moje plany męża :P Mam nadzieje że sobie poradzi.
Euryka

Postautor: Lipka33 » 14 sierpnia 2017, 11:31 - pn

Powiem z doświadczenia, że przedpokój to chyba jest najcięższe pomieszczenie do aranżacji. Zwykle niewielkie, nie doświetlone, a warto, by zmieściło się tam wiele rzeczy - pojemna szafa, wieszaki, szafka na buty czy jakiś pawlacz.
Lipka33

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne