biuro rachunkowe - zwykłe czy online?

Dyskusje na różne tematy

Re: biuro rachunkowe - zwykłe czy online?

Postautor: kasandraćwir » 01 lutego 2017, 13:42 - śr

Online nie ma sensu. Tzn. jak ktoś ma za dużo czasu i chce się tym zajmować, to w porządku. Ja jednak nie należę do tej grupy i bardzo sobie chwalę współpracę z biurem rachunkowym Maciej Godlewski. Ja mam z głowy sprawy księgowe i od razu lepiej mi się pracuje :)
kasandraćwir

Postautor: Magelan60 » 29 marca 2017, 11:50 - śr

Ja jestem zdecydowanym zwolennikiem usług online. Zacząłem od programu do fakturowania http://szybkafaktura.pl - również online a w tym roku zamierzam zmienić księgową również online. Szybkość, wygoda i niższa cena :)
Magelan60

Postautor: klopsik » 03 kwietnia 2017, 14:23 - pn

W kwestii księgowości usługi online jakoś mnie nie przekonują. Ja sobie cenię u księgowej to, że w razie jakichś pytań zawsze można zadzwonić, podpytać i takie tam. Online niestety nie pogadasz :).
Jest ktoś z was z Lublina? Jeśli tak, to możecie zajrzeć do biura księgowego na ulicę willową.
Mają całkiem fajną stronę internetową. Jak macie chwilkę to zapraszam. Wystarczy kliknąć w logo:
Obrazek
klopsik

Postautor: benia55 » 05 kwietnia 2017, 21:20 - śr

Ja korzystam z biura online.
benia55

Postautor: adamtokarski » 06 kwietnia 2017, 09:28 - czw

Też korzystam z biura online :) Ostatnio zakładająctanią stronę internetową dla firmy długo czekałem na fakturę. Zadzwoniłem do biura rachunkowego i zajęli się jej uzyskaniem. Także wysyłka papierów przebiega bardzo sprawnie i nie trzeba jeździć i stać w korkach. Uważam, że biuro rachunkowe online to super rozwiązanie :)
adamtokarski

Postautor: asyryjska » 11 kwietnia 2017, 11:09 - wt

Teraz biuro rachunkowe mamy niemal w każdym banku jako usługę do konta firmowego. Tak przynajmniej jest w Banku ING gdzie mam swoje konto firmowe. Usługę KsiegowośćOneLine https://www.ingksiegowosc.pl/ każdy może dostosować do swoich potrzeb. Łatwy kontakt online. Do dyspozycji konsultacje z biegłym rewidentem. Do tego pod patronatem banku ING mamy dostęp do platformy zakupowej ze sprawdzonymi kontrahentami. Bank ułatwia również finansowanie zawartych tam transakcji.
asyryjska

Postautor: koryncki » 02 maja 2017, 14:35 - wt

Myślę że teraz najlepiej mieć księgowość w banku, gdzie mamy konto firmowe. Urzędnicy skarbowi zwracają uwagę na to by w ślad za dokumentami były dokonywane płatności z konta firmowego. Obniżenie kwoty płatności gotówkowych do 15 tyś. zł, możliwość wypłaty wynagrodzenia jedynie na konta bankowe, potwierdzenie ważności e-faktur przy pomocy przelewów bankowych to tylko wstęp do tego co nas czeka w najbliższym czasie. To wszystko skłania do korzystania z księgowości w banku. Do tego dochodzą różne usługi towarzyszące. W mBanku oprócz mKsięgowości możemy liczyć na na e-faktury i pełny monitoring wpływających za nie płatności. To duże ułatwienie w przypadku wystawiania dużej ilości faktur.
koryncki

Postautor: ela677 » 09 maja 2017, 21:13 - wt

Korzystam z programu https://afaktury.pl/ i też mam zapewniony pełny monitoring i windykację faktur. A do tego mnstwo innych funkcji równie przydatnych. Można samemu się przekonać, testując program za darmo.
ela677

Postautor: Relid » 16 maja 2017, 14:08 - wt

Raczej polecałbym zwykłe. Najważniejszy w tej branży jest kontakt i zaufanie.
"Sprzęt BHP jest bardzo ważny"
Relid

Postautor: marciniak » 04 lipca 2017, 13:29 - wt

Ja bym chyba wolała zdecydować się na biuro rachunkowe online. To wygodniejsze i tańsze. Zresztą zobaczcie sami: http://taxsafe.pl/. Na stronie zapoznacie się z cennikiem, moim zdaniem jest on bardzo korzystny. No i oszczędzacie mnóstwo czasu.
marciniak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne