biuro rachunkowe - zwykłe czy online?

Dyskusje na różne tematy

Re: biuro rachunkowe - zwykłe czy online?

Postautor: Vinop » 08 sierpnia 2017, 15:41 - wt

Ja też jestem zdecydowanie za usługami zewnętrznych biur rachunkowych. Aktualnie współpracuję z firmą https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/ TMF Group jest wiodącym na świecie niezależnym dostawcą profesjonalnych usług dla biznesu, posiadającym sieć ponad 120 własnych biur zlokalizowanych w 80 krajach. Złożoność przepisów nie powinna być barierą dla biznesu i dlatego firma dąży do ułatwienia przedsiębiorstwom rozwoju. TMF Group koncentruje się na świadczeniu specjalistycznych usług finansowych i administracyjnych mających kluczowe znaczenie dla działalności przedsiębiorstw, oferując swoim klientom wsparcie w różnych lokalizacjach. Decydując się na skorzystanie z oferowanych przez nich usług, przedsiębiorstwa o różnej wielkości uzyskują pomoc, niezależnie od tego, czy działają na swoim rodzimym rynku, rozszerzają działalność w nowym kraju, czy też potrzebują wsparcia, aby usprawnić swoją działalność operacyjną. Przy pomocy TMF Group mogę skoncentrować na tym, co naprawdę ważne, czyli rozwijaniu swojej działalności.
Vinop
 
Posty: 48
Rejestracja: 11 marca 2016, 13:42 - pt

Re: biuro rachunkowe - zwykłe czy online?

Postautor: szocik111 » 09 sierpnia 2017, 11:32 - śr

Moim zdaniem to bez różnicy. Teraz przez przesyłasz FV księgowa drukuje i księguje. Ja osobiście wolę współpracować za pośrednictwem internetu. Pracuję w Państwowej instytucji https://drobnicamorska.pl gdzie oni wykonują przewozy towarów do chin a korzystają z usług księgowego ulokowanego od siedziby o 200 km za pośrednictwem internetu. Znacznie to też obniża koszta dużych firmach.
szocik
szocik111
 
Posty: 4
Rejestracja: 09 sierpnia 2017, 11:28 - śr

Re: biuro rachunkowe - zwykłe czy online?

Postautor: Lipka33 » 14 sierpnia 2017, 11:36 - pn

A czy nie warto byłoby iść samemu na jakieś dobre szkolenie z księgowości i zabrać się za ogarnianie tego bez pomocy biura?
Lipka33
 
Posty: 23
Rejestracja: 31 maja 2017, 15:52 - śr

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron