Dzień babci i dziadka

Dyskusje na różne tematy

Re: Dzień babci i dziadka

Postautor: spicybartek » 04 sierpnia 2016, 12:19 - czw

a moi dziadkowie za równo dwa tygodnie maja 50 rocznicę ślubu. I zastanawiam się właśnie nad jakimś oryginalnym prezentem. Mieszkamy w Toruniu i wiem, że 15 minut od nas autostradą jest Ciechocinek czyli miejsce stworzony dla takich starszych ludzi.Myślicie, że wykupienie im jakiegoś turnusu w hotelu ze SPA to dobra opcja? Tym bardziej, że znalazłam w necie bardzo fajny hotel Abidar- wygląda na mega klimatyczny i ceny są całkiem znośne :)
spicybartek

Postautor: Miki » 11 sierpnia 2016, 18:56 - czw

Prezent dla babci czy dziadka to dla niektórych nie lada wyzwanie. Ja jakoś nigdy nie miałam z tym problemu.
Kupuję rzeczy przydatne i ładne. Teraz mam fazę na prezenty personalizowane. Są piękne i wyjątkowe no i stanowią pamiątke dla dziadków
Miki

Postautor: magda86 » 16 sierpnia 2016, 21:23 - wt

turnus w ciechocinku to fajny pomysł szczególnie jak coś im dolega
magda86

Postautor: różnorodna » 01 września 2016, 21:21 - czw

Ja nigdy nie mam problemu z prezentami dla babci i dziadka :P dziadek uwielbia whisky, więc zawsze to chce dostać a babcia jest zakochana w koralach naturalnych, ma już sporo kompletów biżuterii ale jeszcze jej się nie znudziły. Rzadko można je spotkać, ja zamawiam na jubilerteresa.pl mają duży wybór i dobre ceny
różnorodna

Postautor: wertykalny » 02 września 2016, 02:05 - pt

dla dziadka dobry, elegancki zegarek;) a dla babci jakąś ładną biżuterię:) przeglądnij sklep e-zegarki.pl, znajdziesz tam jedno i drugie ;)
wertykalny

Postautor: Kalina1 » 11 września 2016, 20:33 - ndz

Moim zdaniem lepiej zakupić coś funkcjonalnego ,a zarazem eleganckiego, co będzie dla niej świetną ozdobą? Swojej babci zakupiłam zegarek złoty ,którym od otwarcia pudełka prezentowego była zachwycona.Ten zegarek świetnie pasuje do każdej kreacji .Oprócz tego ,że cechuje się wysokim poziomem wykonania (detale, trwałość) to jeszcze precyzyjnie określa datę i dzień tygodnia. Dodatkowo można wybrać do takiego zegarka stylowy skórzany pasek lub bransoletę.
Kalina1

Postautor: Momo » 22 września 2016, 09:17 - czw

Może zaprojektujcie jakiś ładny ornament kwiatowy i nadrukujcie na ładną torbę? Wiem, że takie nadruki robią na www.haftynadruki.pl. Prezent oryginalny i nie drogi.
Momo

Postautor: różnorodna » 23 września 2016, 12:27 - pt

Twoi dziadkowie są, ze tak się wyrażę "mobilni", czy raczej trudno ich wygonić z domu? ;) Jeżeli są chętni na wyjazdy, to Ciechocinek i hotel Abidar to bardzo dobry pomysł. Ja moich dziadków wysłałam tam w zeszłym roku. Co prawda, na początku wzbraniali się rękami i nogami, ale jak wrócili, to zapowiedzieli, ze jeszcze to powtórzą. Warto zatem sprawdzić hotele, żeby raczej były dostosowane do ludzi starszych i czuli się tam bezpiecznie i komfortowo, a rodzinna atmosfera w tym konkretnie hotelu dziadkom bardzo odpowiadała.
różnorodna

Postautor: aolgga » 23 września 2016, 18:06 - pt

ciekawe pomysły dajecie !
aolgga

Postautor: To_my_Polacy » 26 września 2016, 20:54 - pn

Ja to Babci zawsze vita buerlecitin lub doppel hertz funduję ;)
To_my_Polacy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne