Jak zaoszczędzić na opłatach w firmie?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jak zaoszczędzić na opłatach w firmie?

Postautor: FosterFester » 13 sierpnia 2015, 20:34 - czw

Poczytam jeszcze chwilę i będę mógł założyć własną firmę ;)
FosterFester

Postautor: Sybilla » 21 sierpnia 2015, 20:09 - pt

No właśnie- można zaoszczędzić szukając tanszych alternatyw dla drogich telefonów. Zobacz tu https://goophones.pl/ Ceny i wygląd -rewelacyjne.
Sybilla

Postautor: maciek890 » 06 września 2015, 12:31 - ndz

Przy dobrym biznesplanie można zmniejszyć wiele opłat. Warto wejść na stronę: http://jakpisacbiznesplan.pl/
maciek890

Postautor: CzarnaKlaudia » 08 września 2015, 18:27 - wt

Z tego co dowiedziałam się na kursie z przedsiębiorczości, to nowy trend outsourcingu przynosi korzyści finansowe i inne każdej firmie. Jak chodzi np. o księgowość to warto korzystać z programów takich jak bizin.pl i zajmować się fakturowaniem szybciej i łatwiej i najważniejsze! mobilnie, zdalnie chodzi mi o to, że z każdego miejsca :D takich to mądrych rzeczy dowiedziałam się na tym kursie.
CzarnaKlaudia

Postautor: 62miko » 02 października 2015, 18:10 - pt

Można oszczędzać na wiele sposobów. Ja trafiłam na internet promocje i chcę zamówić tam pakiet. Teraz płacę bardzo dużo za sam internet mobilny - muszę wykupywać transfer kilka razy w miesiącu. Mając pakiet zapłacę 150 zł za internet bez ograniczeń, telefon i telewizję.
62miko

Postautor: spicybartek » 23 października 2015, 10:38 - pt

ja wam powiem, ze NIE warto oszczedzac na noclegach dla potencjalnych klientow, szczegolknie zagranicznych. Kiedys poszlismy po kosztach i umowa nie doszla do skutku. a odkad naszych klientow nocujemy w Rialto to kazdy jak potem przychodzi na spotkanie to mowi, ze jejku, Warszawa taka piekna, hotel taki elegancki, a panstwo tacy mili :) tak wiec lepiej zainwestowac w nocleg w 5-cio gwiazdkowym hotelu, bo potem łatwiej jest zyskać kilka milionow nawet na jakims biznesie
spicybartek

Postautor: Sybilla » 27 października 2015, 10:36 - wt

Na początku działalności trzeba ciąż koszty aby się utrzymać na rynku. Pierwszy rok jest chyba najtrudniejszy. Pomocne są dobre oprogramowania np FSB Small Business Można samemu wiele rzeczy ogarnąć bez zatrudniania dodatkowej osoby. Program jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Każdy przedsiębiorca sobie z nim poradzi.
Sybilla

Postautor: arlettka » 30 października 2015, 19:11 - pt

Ja szukam caly czas kosztow
arlettka

Postautor: Borys33 » 31 października 2015, 21:42 - sob

Wszystkie telefony w jednej sieci, zakup paliw na jednej stacji...to przychodzi mi do głowy.
Borys33

Postautor: FosterFester » 05 listopada 2015, 20:40 - czw

Ja na przyklad mam jeszcze jedna rade - nawiazać współprace z serwisem komputerowym. nasza firma na przyklad ma wspolprace z Redicreo, na poczatku zamawialismy u nich duzo sprzetu, wiec byl rabat, teraz tez na serwisy nam czesto daja jakies upusty ;)
FosterFester

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne