Jak zaoszczędzić na opłatach w firmie?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jak zaoszczędzić na opłatach w firmie?

Postautor: Zniszczalny462 » 03 października 2017, 09:12 - wt

na pewno nie ma sensu skąpić i żydzić bo wtedy wyjdzie się tylko na słabego sknerę :P.
Zniszczalny462

Postautor: Tosia » 08 października 2017, 14:16 - ndz

Ja ostatnio dużo się zastanawiałam nad tym jak oszczędzić w firmie i jak ją przy okazji rozbudować. Ale stwierdziłam, że to nie o oszczędności w firmie chodzi. W prowadzeniu własnego biznesu ważne jest to żeby się ciągle rozwijać i coraz więcej zarabiać. Więc zamiast oszczędzać zainwestowałam pieniądze w świetny program do zarządzania wewnętrznego jakim jest https://ax-dynamics.com/dynamics-365/enterprise-edition i uważam, że było to jedno z najlepszych posunięć jakie do tej pory wykonałam dla mojej firmy :)
Dla kobiety powinien liczyć się przede wszystkim wygląd! Elegancka kobieta zawsze powinna mieć na sobie elegancką biżuterię lub zegarek, który uzupełnia jej strój. Dla mnie zdecydowanie najlepszym wyborem są casio zegarki damskie!
Tosia

Postautor: aniaola37 » 10 października 2017, 16:36 - wt

Myślę, a nawet jestem pewna, że bardzo duzo możecie zaoszczędzić na nowoczesnych rozwiązaniach IT wdrażanych dla firm. Takie rozwiązania to przede wszystkim automatyzacje praktycznie w każdym sektorze firmy. Jeżeli nie wiecie jak się za to zabrać do polecam skonsultować się z firmą http://sidgroup.pl . Polecam wam tych fachowców
aniaola37

Postautor: Zacjol » 11 października 2017, 15:24 - śr

Chyba zamiast próby oszczędzania trzeba ponownie wycenić produkty firmowe i zacząć je sprzedawać. Optymalizacja kosztów ma pewne granice.
Blog - poczytaj, skomentuj, spraw radość autorowi :)
Zacjol

Postautor: kimmy33 » 11 października 2017, 15:29 - śr

Skoro już weszliśmy w temat radców prawnych obsługujących podmioty gospodarcze, zgodzę się... Uważam, że to dobre rozwiązanie. Jako początkujący przedsiębiorca również korzystam z pomocy radcy prawnego z Kancelarii Hilarowicz. Tutaj macie informacje o kancelarii. Pozdrawiam!
kimmy33

Postautor: winiarz » 13 października 2017, 19:09 - pt

Optymalizacja wydatków nie jest trudna - trzeba brać tylko pod uwagę te wydatki, które faktycznie z punktu widzenia biznesowego są w pełni zbędne.
winiarz

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne