Biznes związany z przemysłem?

Dyskusje na różne tematy

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: Anika » 25 października 2017, 11:01 - śr

Na pewno możliwości w tym przypadku mamy wiele. Niemniej jednak jeżeli zamierzamy otworzyć zakład o charakterze produkcyjnym, na pewno warto pomyśleć także o hali magazynowej, bądź też dużym magazynie. W ich przypadku dobrym rozwiązaniem będą takie elementy wyposażenia jak regał metalowy magazynowy , dostępny w ofercie MetalSistem. Produkty te cechują się doskonałą jakością i z powodzeniem będzie można z nich korzystać przez długie lata.
Anika

Postautor: Miki » 27 października 2017, 22:51 - pt

Teraz jest tyle możliwości, że bez problemu można otworzyć dochodowy biznes. Trzeba mieć tylko dobry plan i nakład finansowy. Jeżeli otworzysz firme warto pomyśleć o opiece informatycznej. Jest to na prawdę bardzo istotne i nie warto na tym oszczędzać. Jeżeli szukałbyś firmy zajmującej się takimi rzeczami to ja polecam Ci tą https://itbce.com/ bo ma świetną ofertę i wiele pozytywnych opinii klientów. Myślę, że i u Ciebie się sprawdzi :)
Miki

Postautor: salomea13333 » 30 października 2017, 17:41 - pn

Teraz wszystko jest w sumie związane z przemysłem, owszem IT dużo firm wyparło ale przemysł to wciąż rzecz która NIGDY nie osłabnie.
salomea13333

Postautor: KasiaJo » 06 listopada 2017, 16:15 - pn

Rzeczywiście dużo fajnych pomysłów i cennych rad! To i ja się dołączę! Bardzo polecam zapoznać się z tematem jakim są wielopoziomowe systemy magazynowe. Myślę, że wielu firmom przemysłowym ułatwiło by to pracę :) A moim zdaniem najlepsza firmą na rynku zajmującą się tą tematyką jest Nedcon! Bardzo polecam jakby ktoś był zainteresowany!
KasiaJo

Postautor: radison » 20 listopada 2017, 12:24 - pn

A każdej branży związanej z przemysłem wentylacja odgrywa bardzo ważne znaczenie. Nie ma możliwości na wybudowanie hali przemysłowej bez odpowiednio zaprojektowanego systemu wentylacyjnego. Ciekawym rozwiązaniem są wentylatory dachowe, które znaleźć możecie na stronie internetowej https://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-dachowe,27.html . U mnie w firmie sprawdzają się idealnie, gdyż odprowadzają niepotrzebny zapach w każdym przypadku i to w bardzo szybkim czasie.
radison

Postautor: Wiktoria82 » 28 listopada 2017, 13:39 - wt

Jeśli szukacie dobrej drukarni to tego typu druków to sprawdźcie to miejsce: ksero Wrocław. Mają bardzo dużo usług, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie. Ja wiele rzeczy do mojej firmy u nich drukowałam i zawsze byłam zadowolona z jakości. No i terminy, często ratowali mnie przy naprawdę pilnych rzeczach.
Wszystkim polecam automatyczne magazyny. Nowoczesna technologia i trwałość.
Wiktoria82

Postautor: Kalina1 » 29 listopada 2017, 02:46 - śr

Niezależnie od profilu naszej działalności warto go odpowiednio reklamowac. Według mnie warto przeprowadzić konkretną kampanię internetową a dokladnie w social media. Przy współpracy z doświadczoną firmą jak contentorganica https://contentorganica.pl/ która od wielu lat działa w tej branży - sukces macie gwarantowany. Od wielu lat zajmują się takimi kampaniami i dzięki nim zaistniało wiele ,obecnie, dużych marek.
Kalina1

Postautor: monteo » 04 grudnia 2017, 11:37 - pn

Potrzebny też będzie ci dobrej marki laptop taki jak ten https://itnes.pl/notebooki-lenovo-thinkpad-t470/lenovo-thinkpad-t470-20hd0001pb.html Moim zdaniem Lenovo to najlepsza marka na naszym rynku. A ten laptop został unowocześniony o lepszą, solidną obudowę, klawiaturę, baterię, matryce. Można śmiało zabrać go ze sobą w trasę np wyjazd na konferencję. Bardzo poprawia komfort pracy.
monteo

Postautor: HypnoticGirl » 04 grudnia 2017, 22:52 - pn

Nie wiem, może jakaś kopalnia?
HypnoticGirl

Postautor: Eryk145 » 08 grudnia 2017, 10:51 - pt

no ja tez nie wiem
Eryk145

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne