Biznes związany z przemysłem?

Dyskusje na różne tematy

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: Anika » 25 października 2017, 11:01 - śr

Na pewno możliwości w tym przypadku mamy wiele. Niemniej jednak jeżeli zamierzamy otworzyć zakład o charakterze produkcyjnym, na pewno warto pomyśleć także o hali magazynowej, bądź też dużym magazynie. W ich przypadku dobrym rozwiązaniem będą takie elementy wyposażenia jak regał metalowy magazynowy , dostępny w ofercie MetalSistem. Produkty te cechują się doskonałą jakością i z powodzeniem będzie można z nich korzystać przez długie lata.
Anika

Postautor: Miki » 27 października 2017, 22:51 - pt

Teraz jest tyle możliwości, że bez problemu można otworzyć dochodowy biznes. Trzeba mieć tylko dobry plan i nakład finansowy. Jeżeli otworzysz firme warto pomyśleć o opiece informatycznej. Jest to na prawdę bardzo istotne i nie warto na tym oszczędzać. Jeżeli szukałbyś firmy zajmującej się takimi rzeczami to ja polecam Ci tą https://itbce.com/ bo ma świetną ofertę i wiele pozytywnych opinii klientów. Myślę, że i u Ciebie się sprawdzi :)
Miki

Postautor: salomea13333 » 30 października 2017, 17:41 - pn

Teraz wszystko jest w sumie związane z przemysłem, owszem IT dużo firm wyparło ale przemysł to wciąż rzecz która NIGDY nie osłabnie.
salomea13333

Postautor: KasiaJo » 06 listopada 2017, 16:15 - pn

Rzeczywiście dużo fajnych pomysłów i cennych rad! To i ja się dołączę! Bardzo polecam zapoznać się z tematem jakim są wielopoziomowe systemy magazynowe. Myślę, że wielu firmom przemysłowym ułatwiło by to pracę :) A moim zdaniem najlepsza firmą na rynku zajmującą się tą tematyką jest Nedcon! Bardzo polecam jakby ktoś był zainteresowany!
KasiaJo

Postautor: radison » 20 listopada 2017, 12:24 - pn

A każdej branży związanej z przemysłem wentylacja odgrywa bardzo ważne znaczenie. Nie ma możliwości na wybudowanie hali przemysłowej bez odpowiednio zaprojektowanego systemu wentylacyjnego. Ciekawym rozwiązaniem są wentylatory dachowe, które znaleźć możecie na stronie internetowej https://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-dachowe,27.html . U mnie w firmie sprawdzają się idealnie, gdyż odprowadzają niepotrzebny zapach w każdym przypadku i to w bardzo szybkim czasie.
radison

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne