Biznes związany z przemysłem?

Dyskusje na różne tematy

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: Dunski892 » 31 lipca 2017, 05:00 - pn

Teraz jest strasznie duża konkurencja więc trzeba mieć albo pomysł albo siłę przebicia :/.
Dunski892

Postautor: KasiaJo » 07 sierpnia 2017, 17:13 - pn

Przy zakładaniu takiego biznesu warto zastanowić się nad wspólnikiem. Zwłaszcza jeżeli jest to Twoja pierwsza firma. Dużo łatwiej jest znaleźć wtedy środki do inwestycji no i ogarnąć sam biznes. Istanieje też coś takiego jak gotowe spółki z oo więc tez dużo łatwiej jest zacząć, papiery przygoowują specjaliści, więc wszytsko mozńa załatwić dużo szybciej i skupić sie na prowadzeniu biznesu i reklamie. Polecam bardzo takie rozwiązanie.
KasiaJo

Postautor: magda86 » 17 sierpnia 2017, 20:17 - czw

dobrym biznesem związanym z przemysłem jest wynajem hal produkcyjnych lub logistycznych. Mój znajomy miał swego czasu taki pomysł na biznes. Wynajął firmę, która na działce odziedziczonej po rodzicach postawiła kilka hali. Taki usługi oferuje m.in. ta firma (http://www.ocmer.com.pl/hale/hale-logistyczne Własnie z ich usług korzystał przy projektowaniu i budowie. W między czasie zaczął szukać firm, które chciałyby z jego usług korzystać. Na początku postawił tylko kilka hal ale jak okazało się że to przedsięwzięcie przynosi zyski to dobudował kilka kolejnych. Każda branża produkcyjna ma swoje specyficzne warunki w których przechowuje swoje produkty dlatego takie hale magazynowe muszę być jak najbardziej uniwersalne i mieć możliwość dostosowania do konkretnego klienta. Na pewno jest to biznes, który będzie w przyszłości się rozwijać.
magda86

Postautor: benia55 » 23 sierpnia 2017, 21:26 - śr

Moim zdaniem to dobry pomysł na biznes. Przemysł był, jest i z pewnością nadal będzie się prężnie rozwijać. Prowadząc firmę z tym związaną warto otworzyć się na innowacje i zamiast kupować gotowe maszyny, które nie zawsze w 100% odpowiadają zapotrzebowaniem klienta, zlecić zaprojektowanie własnej. Ze swojej strony polecam ofertę firmy http://www.teknomatik.pl/pl/uslugi/projektowanie-maszyn.html. Cieszą się dobrą opinią wśród klientów.
benia55

Postautor: Supraserwis » 19 września 2017, 10:29 - wt

Ja wziąłęm dofinansowanie dla przychodni i jednak uważam, że w taki mkraju jak nasz branża medyczna jest bardziej opłacalna niż przemysł
Supraserwis

Postautor: gugol » 24 września 2017, 17:53 - ndz

Myślałeś o hali magazynowej ? To dobry interes i bardzo opłacalny, a wkład własny bardzo szybko się zwraca, poza tym nakład pracy jest minimalny.
Jakbyś to przemyślał to mogę Ci polecić firmę która wyposaża magazyny http://nedcon.pl/produkty/antresole-i-podesty-robocze/ , do tego planują i serwisują, także mocno polecam, bo są profesjonalistami w tej dziedzinie.
gugol

Postautor: Leno » 27 września 2017, 20:22 - śr

Biznes związany z przemysłem to dobry pomysł tylko trzeba wiedzieć w co zainwestować :) Jeśli zdecydujecie się coś produkować i będziecie otwierać linię produkcyjną to warto pomyśleć o profesjonalnych elementach linii, które usprawnią pracę. Takie elementy możecie zakupić od firmy Te-ha-bud http://www.manipulatory.eu/ . Oferują manipulatory, chwytaki, silniki serwo, moduły obrotowe itp. Wszystkie te urządzenia pomagają usprawnić pracę i ułatwiają sterowanie produkcją.
Leno

Postautor: Budowlany311 » 28 września 2017, 18:55 - czw

Nie żartuj, teraz w tym temacie wybór jest po prostu przegigantyczny, często nawet nie wiadomo z czego wybierać...

Postautor: FrankieeFran » 13 października 2017, 12:35 - pt

A może z kolei coś związanego z nieruchomościami? Osiedle mieszkaniowe albo wspólnota mieszkaniowa warszawa ? Co wy na to? Ja mysle ze jest to super pomysl na biznes - inwestycje swoich funduszy. Na pewno nie stracicie inwestując w nieruchomości mieszkaniowe. Na pewno w takim przypadku przyda wam się namiar na firmę Status z Warszawy. W ich ofercie jest kompleksowa obsługa nieruchomości mieszkaniowych - zarządzanie, administracje, obsługa prawna, księgowa i wiele innych
FrankieeFran

Postautor: egon » 17 października 2017, 14:10 - wt

Dobrym pomysłem jest inwestycja w nieruchomości pod wynajem. Kupujesz kilka mieszkań w Warszawie, wynajmujesz, zatrudniasz zarządcę http://www.per-modum.pl/ który nad wszystkim czuwa i pieniążki same lecą do gąbki.
egon

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne