Praca w wakacje - czy warto?

Dyskusje na różne tematy

Re: Praca w wakacje - czy warto?

Postautor: Jagoda » 18 listopada 2015, 17:41 - śr

Pewnie, że warto wyjechać do pracy za granicę.
Jagoda

Postautor: maślanka » 24 listopada 2015, 16:54 - wt

Pewnie, że warto. Ja przez wakacje zarobilam sobie na dosć wypasionego laptopa. Chociaż muszę przyznać tutaj, że nie warto jakoś szastać kasą na te sprzęty. Ja wybrałam sobie takiego za 3000, ale całe szczęście zanim to zrobiłam bylam jeszcze ogarnąć starego laptopa, bo oddaję go rodzicom. I trafiłam do RediCreo (w Krakowie studiuje, cale szczescie ze jest taki duzy wybor serwisow) i sie okazalo, ze maja w ofercie dobieranie laptopow. I wybrali o bardzo zblizonej specyfikacji za niecale 2000.
Tak wiec za miesiac pracy mialam laptopa i jeszcze drukarke. Super sposob na dorobienie sobie na takie fajne rzeczy, na ktore normalnie nie byloby cie stac
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: wertykalny » 02 grudnia 2015, 12:56 - śr

maślanka - laptop laptopem, ludzie jak wyjadą za granice to i czasem na tańsze auto zarobią. Ja teraz byłem z VoornePutten w pracy, w ogóle zastanawiam sie, czy nie jechac po tym roku (licencjat) do Holandii na więcej czasu, zeby potem mieć kase już na studia magisterskie. Ale ogólnie potem pracodawcy na to patrzą dość przychylnie.
wertykalny

Postautor: monteo » 05 grudnia 2015, 13:22 - sob

Jeśli jest możliwość wyjechać do pracy za granice, to nie widzę przeszkód by z tego korzystać. Sporo ciekawych ofert znajdziesz tu http://praca.gratka.pl/ A zarobić można
faktycznie sporo, laptop to nic.
monteo

Postautor: spicybartek » 05 stycznia 2016, 22:20 - wt

Dokłądnie, za granica sie można dośc dobrze dorobic. Ja jeżdżę z Eurokontaktem co roku i zaswsze mam potem dużo kasy. Szczególnie na krótszy termin sie nie opłaca w Pl za najniższą krajową robić, to jest przecież żałosne. A w Niemczech masz tyle, że sobie odłożysz sporo i żyjesz też nie jakoś bardzo oszczędnie.
spicybartek

Postautor: FosterFester » 07 stycznia 2016, 20:45 - czw

Takie gadanie, że nie ma pracy w Polsce. Moim zdaniem jest, i to sporo. Tylko z tego co wiem (na studiach miałem zajęcia z HR) to często ludzie robią swoje CV naprawdę godne pożałowania. Albo, co jeszcze gorsze, składają swoje CV tam, gdzie w ogóle nie mają kwalifikacji (bo przecież składać na kierowcę nie mając prawa jazdy to nie jest dla niektórych problem, serio!). No i kłamanie, to jest chyba najgorszy element, tu warto poczytać ten artykuł: http://www.linguajob.pl/artykuly/klamst ... go-nie-rob może się przydac tym aplikującym i na wakacje do pracy, i na stałe. :)
FosterFester

Postautor: niemys » 11 marca 2016, 22:45 - pt

Na pewno warto, tylko trzeba to wcześniej dobrze zorganizować i przemyśleć.
niemys

Postautor: marciniak » 20 marca 2016, 17:13 - ndz

Ja uważam, że w wakacje trzeba odpocząć. Dlatego w tym roku znalazłam bardzo fajne noclegi Krościenko Nad Dunajcem i planuję tam zabrać całą rodzinę. Myślę, że to dobra okolica na odpoczynek :)
marciniak

Postautor: Anika » 28 czerwca 2016, 05:11 - wt

Moim zdaniem jeżeli chcemy zdobyć więcej pieniędzy na studia, jak najbardziej warto pracować w wakacje. Co więcej możemy sobie zarobić na jakiś mały urlop, co na pewno każdemu się przyda. Jeżeli zaś mowa o samych studiach, wiele osób wybiera tryb zaoczny, a tutaj niezbędne są sporo fundusze na czesne. Tyle dobrze, że mamy dostęp do szeregu materiałów na http://notatek.pl/ i przynajmniej tutaj nie musimy za nic płacić.
Anika

Postautor: CzarnaKlaudia » 08 lipca 2016, 09:08 - pt

pewnie że waerto :) ja w zeszłym roku zrobiłam tak że przez lipiec-sierpień pracowałam i jeszcze we wrześniu udało mi się wyjechać na wakacje :)
pracowałam w Niemczech jako opiekunka osoby starszej, wyjazd zorganizowało mi EJ JOB, zarabiałam 1400 euro miesięcznie, więc fajna kasa, starczyło mi na fajne wakacje za granicą i jeszczde sporo zostało
CzarnaKlaudia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne