Praca w wakacje - czy warto?

Dyskusje na różne tematy

Re: Praca w wakacje - czy warto?

Postautor: spicybartek » 24 września 2015, 09:39 - czw

Właściwie dla mnie praca w wakacje, jest tą najważniejszą w roku. Najwięcej wtedy zarabiam. Jeżdżę z eurokontaktem za granicę i już wciągnąłem 2 znajomych:) trzeba było się poduczyć języka, ale to dla własnej wygody. Ogólnie taka praca jest dużo lepsza niż zasuwanie w Polsce za jakieś marne stawki godzinowe i to nie jeszcze niewiadomo czy taką kasę zobaczysz na oczy. Eurokontakt i tam ci szefowie u których robiłem płacą jak trzeba.
spicybartek

Postautor: Sybilla » 01 października 2015, 17:36 - czw

Jasne że warto pracować w wakacje. Tym bardziej że możan znaleźć tani przejazd. Ja juz planuję następne lato pod tym kątem i znalazłam to http://www.gron-tour.pl/tanie-busy-polska-holandia.html - cena dobra więc sie opłaci ;)
Sybilla

Postautor: jeremy » 13 października 2015, 11:43 - wt

Przymierzam się na stałe do pracy za granicą. Mam doświadczenie w pracach fizycznych w Holandii ale widzę,że jest to jakaś opcja i to wcale za nie małe pieniądze. Byłem w Holandii dzięki pośrednictwu Voorneputten i jak na pierwszą pracę w wakacje za granicą to było całkiem nieźle. Opieka polskiego koordynatora daje poczucie bezpieczeństwa i po prostu robisz co do Ciebie należy i się nie martwisz o nic:)
jeremy

Postautor: Borys33 » 15 października 2015, 14:37 - czw

Praca we wakacje, no może nie przez całe, ale szukam zawsze knajpy nad morzem.
Borys33

Postautor: jeremy » 22 października 2015, 19:40 - czw

Aha i mój znajomy właśnie mówił o Eurokontakcie tylko nie pamiętałem nazwy ;) Jego zdaniem praca za granicą z tej firmy jest ok dlatego rozważam dwie agencje, ale pewnie pójdę tam gdzie będzie praca. Lepiej wcześniej pomyśleć o wyjeździe i nie zostawiać tego na ostatnią chwilę. Z Eurokontaktem jest też to fajne, że mają duży wybór państw do wyboru i Polska też chyba jest w ofercie ;)
jeremy

Postautor: Kirkka » 27 października 2015, 12:58 - wt

W wakacje? Oczywiście, że warto tym bardziej, że jest duże zapotrzebowanie na sezonowych pracowników. Na przykład w branży ślubnej :) Może zatem poszukaj pracy na jakiejś sala weselna pod warszawą ? Często mają też restauracje i można nieźle zarobić z napiwków :)
Kirkka

Postautor: maślanka » 28 października 2015, 10:50 - śr

Praca w wakacje daje dużo możliwości, przede wszystkim właśnie wyjazdu. Kilka razy spotkałam się z tym, że ludzie na forum piszą o Voorneputten... sama znam tę agencję i warto z niej skorzystać. Proponują tam do re warunki zakwaterowania i opiekę polskojęzycznego koordynatora. O wynagrodzeniu nawet nie wspominam, ponieważ wiadomo jak wyglądają zarobki za granicą :)
Gdzie warto zjeść Kraków http://www.lajkonik-pik.pl/pl/krakow ??  Lajkonik prawdę Ci powie. Sniadanie świeże, pożywne i zdrowe.
maślanka

Postautor: Sybilla » 28 października 2015, 11:35 - śr

każda praca jest dobra czy w wakacje czy stała. Trzeba się rozwijać. Tu są fajne oferty http://zpue.pl/o-firmie/praca/zpue-sa.html Typowo dla facetów. Mój mąż się zastanawia nad zmianą.
Sybilla

Postautor: arlettka » 30 października 2015, 19:09 - pt

moim zdaniem warto
arlettka

Postautor: FosterFester » 06 listopada 2015, 12:06 - pt

W wakacje dobrze jest mieć wakacje, ale na nie tez trzeba zarobić. Z resztą teraz wakacje można zrobić sobie w każdym innym miesiącu niż lipiec czy sierpień, tylko trzeba być elastycznym jak to mówiła moja nauczycielka od wfu ;) Sprawdź sobie ofertę Voorneputten na pracę za granicą bo to jest doświadczona firma jak chodzi o pracę w Holandii i zobaczysz... kilku znajomych też z nimi wyjechało.
FosterFester

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne