Praca w wakacje - czy warto?

Dyskusje na różne tematy

Re: Praca w wakacje - czy warto?

Postautor: piotrzz04 » 11 lutego 2017, 12:12 - sob

Warto na pewno! cos sobie dorobicie, a jeszcze mozna pozwiedzac
piotrzz04

Postautor: mrekral » 13 lutego 2017, 08:10 - pn

oczywiście że warto!
mrekral

Postautor: notorycznie » 13 lutego 2017, 17:21 - pn

toma001 pisze:Wakacje są do odpoczywania a nie pracowania [...])

serio? a ja głupia w pracy siedzę co roku :D nie no sorry ale będąc studentką na I roku już miałam stałą pracę, ile można wisieć na utrzymaniu rodziców? a po drugie świadomość że jestem w stanie sama się utrzymać jest dość satysfakcjonująca :)
notorycznie

Postautor: Miki » 06 marca 2017, 21:21 - pn

Ja nie lubię się bawić w prace na dany okres wolę mieć coś na stałe. Jeżeli interesuje Cię praca zagranicą to jaa polecałabym Ci wyjazd do Niemiec.
U nich http://www.curaform.pl/ znajdziesz sporo ciekawych ofert w charakterze opiekuna osób starszych. To fajne zajęcie i dość wdzięczne. Zarobki przy tej pracy są dość wysokie, a satysfacja duża.
Miki

Postautor: Borys33 » 26 marca 2017, 11:48 - ndz

piotrzz04 pisze:Warto na pewno! cos sobie dorobicie, a jeszcze mozna pozwiedzac

Nie trzeba dużego zachodu, aby zamieścić na ogłoszeniach oferty opieki nad dzieckiem. Zapotrzebowanie jest całym rokiem, dzieci nie chcą chodzić do przedszkola, zwłaszcza w wakacje, a rodzice mają obowiązki, urlop trwa 2 tygodnie.
Przeczytaj gdzie ludzie szukają opiekunek http://www.cafe-mama.pl/niania-opiekunka-dla-dziecka-popularne-serwisy-z-ogloszeniami-nian-i-opiekunek-dla-dzieci/, jakie portale w sieci są najpopularniejsze.
Borys33

Postautor: aniaola37 » 22 maja 2017, 19:14 - pn

Jasne, że warto, ja bardzo miło wspominam każdą wakacyjna pracę ;D Może dlatego, że dorabiałam na basenie, jestem ratowniczką wopr. Taka praca to jest raj :D Jezeli szukacie też fajnego sposobu na dodatkowy zarobek to polecam wam zalożenie swojego bloga. Ostatnio o tym czytałam i powiem wam, że można na tym sporo sobie dorobić. Musicie wtedy jeszcze skorzystać z sieci afilacyjnej MyLead , jest to zarabianie przez dodawanie odpowiednich reklam, banerów na swoja strone. Takim sposobem blog sam zarabia na was.
aniaola37

Postautor: kamaa87 » 24 maja 2017, 19:40 - śr

No masz. Kolego drogi jasne, że warto. Ja praktycznie całe życie pracowałam w wakacje i ferie.
kamaa87

Postautor: pola_piasecka » 02 czerwca 2017, 12:33 - pt

Warto, masz zawsze jakieś pieniądze dla siebie
pola_piasecka

Postautor: polikm » 07 czerwca 2017, 16:20 - śr

Pewnie, że warto! Od 14 roku życia pracowałam we wakacje i robiłam różne rzeczy. Od pilnowania dzieci do rwania truskawek. Odkładałam sobie w ten sposób na wyjazdy :)
polikm

Postautor: Magdula88 » 13 czerwca 2017, 10:54 - wt

Myślę, że warto. U mnie taka praca przekształciła się w poważny biznes :) Od sprzedawania paru wypieków na ulicy otworzyłam swoją cukiernie. Zainwestowałam w porządny sprzet od http://savpol.pl/ i wszystko fajnie się układa. Warto próbować, nigdy nie wiadomo co się z tego może urodzić.
Magdula88

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne